Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

23. dubna 2021

5 dubnových novinek ve Vodafone videotéce

Užijte si zábavný večer na zámku s novodobou šlechtou nebo se ponořte do reality dnešního internetu. Dubnové novinky Vodafone videotéky potěší snad každého.

Máte pocit, že si z množství děl české a světové kinematografie už nedokážete vybrat? V té spoustě filmů a seriálů je občas složité se zorientovat a pro něco se rozhodnout. Co takhle omrknout 5 dubnových novinek, které najdete ve Vodafone videotéce? Pak bude jasno, ať už se rádi zasmějete, podíváte se na šokující snímek nebo si pustíte romantickou komedii, která spatřila světlo světa teprve nedávno.

Poslední aristokratka

Co uděláte, když vám váš právník zavolá do Ameriky, že vám vysoudil navrácení zámku v Čechách? Jednoduše sbalíte rodinu (včetně mrtvých předků) a letíte se na něj podívat. Právoplatný dědic se tak přes drobné peripetie sžije s nově nabytým majetkem i roztodivnou skladbou zdejšího personálu, že už se mu odsud nebude chtít vracet.

Při televizní premiéře tento film viděly asi dva milióny diváků, které pravděpodobně nikdy nezapomenou na roli Pavla Lišky, jenž coby údržbář prakticky stále umírá. K filmu se váže i spousta zajímavostí ze zákulisí. Věděli jste třeba, že Eliška Balzerová byla jediná, kdo mohl při natáčení pít skutečnou ořechovku, zatímco ostatní „byli odsouzeni“ k obarvené vodě, a že letadlo, kterým cestují dědicové z New Yorku do Čech, je skutečný Naganský expres, v němž čeští hokejisti letěli z Nagana se zlatou medailí z olympijských her?

V síti

A nevadí, že je mi dvanáct? Tuto větu v posledních měsících už slyšel snad úplně každý. Tři herečky převlečené a namaskované tak, aby vypadaly jako dvanáctileté dívky, se v dokumentárním snímku V síti vydávají do útrob internetových portálů, kde se nechávají oslovit muži všech věkových kategorií. Explicitní erotika na sebe nenechá dlouho čekat, stejně jako žádosti o fotky nahých „holčiček“ a vydírání, že pokud v tom nebudou pokračovat, poputují fotky k rodičům.

V šokujícím dokumentu se objeví jedna jediná dobrá duše a 2 458 potenciálních sexuálních predátorů, kterým je úplně jedno, čeho se dopouštějí.

Případ mrtvého nebožtíka

Ještě jeden český poklad na duben! Jestli už máte po krk klasických kriminálek, zkuste parodii na ně. Případ mrtvého nebožtíka je právě takovým snímkem, který vás bude zásobovat slovním humorem i do absurdna dohnaných situací. Věřte, že je to to pravé odpočinkové po náročném dni.

Ve filmu uvidíte mimo jiné budovy Univerzity Palackého, dubléra v akci nebo patologa Milana Šteindlera, který ve skutečnosti nesnáší krev. Z herců vás pak oblaží především David Novotný, Hana Vagnerová, Martin Pechlát, Lukáš Příkazský, Pavel Rímský nebo Eva Holubová. To je slušná parta!

Drž hubu!

Tato francouzská dobrodružná komedie z roku 2003 už je takřka klasika. Dvojici Jean Reno a Gérard Depardieu už z hlavy nedostanete a přijdete na to, že i na nejupovídanějšího člověka si můžete zvyknout, když ho potřebujete. Ruby, zloděj, který se po odsouzení dostal do cely ke Quentinovi, to pozná na vlastní kůži – je to právě Quentin, kdo vymyslí plán na útěk z vězení. A Ruby se prostě potřebuje dostat ven, aby znovu našel svůj lup a zbavil se toho blázna… Komedie a krimi v jednom vám večer nebo upršené odpoledne rozhodně nezkazí!

V celém filmu se hlášky „drž hubu“ dočkáte 36x a pak ještě jednou v závěrečných titulkách. O něco obdivuhodnější je, že Depardieu kvůli této roli zhubl neuvěřitelných 60 kilogramů, a to poměrně drastickou cestou. Svou stopu ve filmu zanechal i jeden Čech – dirigent Mário Klemens.

Palm Springs

Časová smyčka, to nikdy není legrace. Když se do ní ale dostanou dva svatebčané, kteří se na oslavě po obřadu pekelně nudí, začnou společně vymýšlet, jak si každý další stejný den ozvláštnit. Protože další den vždycky začne nanovo a jim tak nehrozí žádné následky, ztrácejí zábrany!

Romantická komedie Maxe Barbakowa měla natočených hned několik konců. Teprve na soukromých promítáních pro rodinu a přátele vybrali tvůrci tu, kterou dnes vidí lidé po celém světě. A jak už to tak bývá, ve skutečném Palm Springs se nenatočila ani minuta snímku. Kdo má zálibu v časových smyčkách (které znáte například z filmů Na Hromnice o den více nebo Na hraně zítřka), ten se určitě nudit nebude.

Tyto a stovky dalších filmů najdete ve Vodafone Videotéce, kterou mají zdarma všichni zákazníci Vodafone TV s tarifem Komfort a Komplet, zákazníci tarifu Klasik stojí předplatné 99 Kč měsíčně.