Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

29. listopadu 2022

Zakoukejte se do čerstvých novinek na Netflixu, Prime Video a HBO Max

Přejete si na prosinec plejádu vánočních a romantických filmů? Stremovací společnosti si pro vás připravily dokonalý opak a parádní odreagování od vánočních světýlek, cukroví i balení dárků. Netflix zboří před Ježíškem Na nože: Glass Onion a Noelin deník, na Prime Video vtrhne Jack Ryan a HBO Max ovládne Black Adam spolu s Angličankou.

Vánoce po Netflixovsku

Netflix má o vánoční atmosféře vcelku jasné představy a každoročně servíruje béčkovou romantiku na sto různých způsobů. Nutno podotknout, že v poměrně obstojné kvalitě a milovníky teplých fuseklí, horké čokolády a chumlacích dek rozhodně potěší i letošní sestava. Pro všechny ostatní je tu pár třešniček na filmovém pásu, které udělají Netflixu hezkou tečku za povedeným rokem. Fanoušci hitu Na nože se nemohou dočkat pokračování s podtitulem Glass Onion. Podle toho, co se šeptá v zákulisí, budete nad skleněnou cibulí a hereckým umem Daniela Craiga nebo Edwarda Northona zaručeně plakat od smíchu. Před branami vánočních svátků netrpělivě čeká i Emily in Paris. Zábavný život sluníčkové Američanky mezi nabručenými Francouzi si vyslouží už 3. sérii.

Romantické vánoční klišé vám přinese na zlatém podnose Noelin deník, ve které se charismatický spisovatel (Justin Hartley) seznámí s ženou, která pátrá po své biologické matce. Jak už název napovídá, zápletka se točí kolem nalezeného deníku, který odhalí mnohá tajemství. A co vím, hlavním protagonistům možná nadělí pod stromeček opravdovou lásku. Romantiku naředíme trochou Del Torovské reality v podobě filmu Pinocchio. Jde o vysněný projekt režiséra Guilerma del Tora. Notoricky známý příběh italského řezbáře vám jistě nemusíme představovat. Zarmoucený Geppetto si po ztrátě milovaného syna vyřeže ze dřeva loutku, postavičku chlapce, která zázrakem obživne. Del Torrův Pinocchio je nádherně animovaný a s prvky muzikálu.

Na Prime Video míří Your Christmas or Mine? A Jack Ryan

Miláček publika Otis (herec Asa Butterfield) z netflixovského hitu Sexuální výchova si odskočil, aby na Prime Video velmi povedeně zahájil vánoční sezónu. Ústřední dvojicí filmu Your Christmas or Mine? je mladý pár James a Hayley, kteří nechtěně stráví Vánoce u svých tchánovců. Moudří už vědí, jak by to asi tak mohlo dopadnout. Ten správný poměr humoru, romantiky a vánoční atmosféry můžete vidět už 2. prosince.

Na Prime Video můžete objevit i povedené drama ve westernovém stylu Angličanka. V hlavní roli Emily Blunt a Chaske Spencer jakožto vznešená lady a bývalý zvěd, kteří s setkávají uprostřed Ameriky roku 1890. V prosinci zamíří na Prime Video i třetí sezóna příběhu o Jacku Ryanovi, romantická rodinná komedie Something from Tiffany's a také dechberoucí pekařská soutěž Dr. Seus Baking Challenge. Milovníci Master Chefa budou nadšení!

HBO Max: 8bitové Vánoce i Black Adam

Pozadu nezůstává se svými prosincovými novinkami ani HBO Max. Na své nejtoužebnější vánoční přání zavzpomíná Neil Patrick Harris, který se jakožto jedenáctiletý chlapec v 80. letech snažil získat k Vánocům nejnovější a nejlepší videoherní systém Nintendo. Těšte se na zábavný příběh plný dobrodružství, 8bitové Vánoce právě začínají.

Naopak ryze nevánoční zábavu přináší i třetí řada seriálové adaptace trilogie Jeho temné esence i akční film Black Adam s Dwayem Johnsonem v hlavní roli.

HBO Max získáváte automaticky s předplatným HBO, které si můžete zřídit přes Vodafone TV v rámci tarify Komplet nebo pro tarify Klasik a Komfort v kombinaci s balíčkem HBO za 199 Kč měsíčně. Aplikace HBO Max máte k dispozici ve svém Vodafone TV zařízení. Předplatné Netflixu si můžete přidat ke svému Vodafone Vyúčtování a platit tak vše prostřednictvím jedné platby.