Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

31. října 2022

Humor, drama i sci-fi. Co je nového na Netflixu, Prime Video a HBO Max?

Streamovací společnosti se předhánějí o diváckou pozornost, a tak se můžeme během podzimu těšit na spoustu novinek, které potěší nejedno srdce seriálového a filmového nadšence. HBO Max co nevidět přidá druhou řadu hitu Bílý lotos i filmového trháku o ježkovi Sonicovi. Na Netflixu si určitě pusťte druhý díl Enoly Holmes nebo pátou sezónu Koruny a Prime Video zaboduje s novinkou Médium.

Netflix zaboduje očekávaným sci-fi i couvajícím motoráčkem

Vybrat jen pár novinek z dlouhého seznamu amerického streamovacího giganta je poněkud fuška. Kromě zbrusu nové produkce sype Netflix z obrazovky i pokračování úspěšných hitů. Proto se můžete těšit třeba na další příběhy Enoly Holmes v podání Millie Bobby Brown. Poznámka pro fanynky –chybět nebude ani její filmový bratr Henry Cavill v roli slavného detektiva Sherlocka Holmese.

Těšíte se i na lady Di? Královské drama přinese už 9. listopadu netrpělivě očekávaná pátá série Koruny (The Crown). A hned 17. listopadu můžete využít pracovní volno a shlédnout na jeden zátah druhou sérii komediálního seriálu Smrt nás spojí (Dead to me).

Potká-li se nadpřirozeno se staromódním vědcem, může to být docela zábava. Zkrátka, maloměsto může být plné překvapení a o městečku Bridge Hollow to platí téměř dvojnásob. Během halloweenských oslav tu totiž obživne jeden stařičký duch a s ním i celá bohatá halloweenská výzdoba. Užijte si Prokletí městečka Bridge Hollow!

S temnými příběhy se s nadcházející zimou roztrhnul pytel. Na Netflixu se 23. listopadu objeví zbrusu nový seriál Wednesday, jehož hlavní hrdinkou není nikdo jiný než Wednesday Adamsová, ano, ta zamračená holčička s dvěma copy. V seriálu chodí na střední, vylepšuje svoje nadpřirozené schopnosti a snaží se vyřešit letitou záhadu vlastní rodiny.

TIP: Další tipy na skvělé filmy a seriály najdete ve starších článcích. Projděte si třeba říjnové novinky na Netflixu, Prime Video a HBO Max.

Na odlehčenou je pro vás na Netflixu připraven zbrusu nový film Nejštastnější holka pod sluncem s Milou Kunis v hlavní roli šťastné novinářky, která se musí postavit drsnému zážitku ze střední. A pokud by to nestačilo, bránici vám zaručeně potrhá úspěšný český film Ondřeje Havelky Mimořádná událost. V hlavní roli couvající motorový vlak a událost, která se dost možná stala přesně tak, jak ji popisuje film.

Už 17. listopadu si můžete na Netflixu pustit snad nejočekávanější novinku roku – vesmírné sci-fi od tvůrců Dark s názvem 1899. Značně mu bude v boji o vaši pozornost konkurovat válečné drama Na západní frontě klid. Syrový film aspiruje na filmové překvapení roku. Pokud vám nevadí válečná jatka zobrazená s až bolestivou autentičností, pak je to pro vás to pravé ořechové. A pro fajnšmekry máme ještě jeden tip – Kabinet kuriozit. Jde o osmidílný seriál Guillerma del Tora. Každý díl má vlastní (děsivou) příběhovou linii a zdá se, že tvůrci se na něm dokonale vyřádili.

Prime Video ovládne Médium

Streamovací platforma od Amazonu přichází s velmi vydařeným seriálem. O novém sci-fi Médium (The Peripheral) se v kuloárech hovoří jako o velmi zdařilém počinu. Hlavní hrdinka Flynne je vášnivou hráčkou videoher. Její život dostane nový směr, když dostane na otestování nový herní systém. Virtuální realita v jejím podání dostává zásadní rozměr a Flynn přestává vnímat, co je realita a co ne. Uprostřed toho všeho se totiž skrývá reálné nebezpečí. Nebo je to všechno jen hra?

HBO Max – Bílý lotos a ježek Sonic podruhé

O pokračování Bílého lotosu jsme se vám zmiňovali už minule. Těšíme se na něj tak moc, že nemůžeme dospat. Druhá série přistála v aplikaci HBO Max 31. října a čeká na vás opět na 7 dílů. Hlavní hrdinka, potrhlá Tayna McQuoid v podání skvělé Jennifer Coolidge, se tentokrát přesouvá do Evropy, kde bude žít svůj „la dolce vita“ uprostřed Sicílie. 
Dětem určitě pusťte na HBO Max druhý díl filmového Sonica, jeho hlášky a lapálie si ale užijí i dospělí. Je to ideální film na nedělní filmové odpoledne s hromadou popcornu. Starší děti zvládnou i novinku se Sandrou Bullock a Channingem Tatuumem – Ztracené město. Dobrodružná komedie tak trochu vyčiní spisovatelce, která sice píše napínavé bestsellery, ale jen málokdy opouští teplo svého příbytku. Jeden z jejích šílených příběhů, se najednou začne odehrávat v realitě a překvapenou Lorretu čeká největší jízda jejího života.

HBO Max získáváte automaticky s předplatným HBO, které si můžete zřídit přes Vodafone TV v rámci tarify Komplet nebo pro tarify Klasik a Komfort v kombinaci s balíčkem HBO za 199 Kč měsíčně. Aplikace HBO Max máte k dispozici ve svém Vodafone TV zařízení.