Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

5. listopadu 2021

Vodafone TV nabízí první televizní kanály v rozlišení 4K

Od listopadu si ve Vodafone TV pustíte kompletní vysílání dvou televizních kanálů v rozlišení 4K. Jde o kanály Insight TV a Chuck TV. Kromě toho do naší Videotéky průběžně přidáváme další filmy v nejvyšší kvalitě obrazu. Užijte si letošní podzim co možná nejkvalitněji.

Insight TV a Chuck TV v rozlišení 4K

Vychutnejte si na Insight TV celou plejádu pořadů od sportovních dokumentů přes inspirativní příběhy z vědy až po technologické novinky z celého světa v nejvyšší kvalitě. Aktuálně vysíláme od 4. do 6. listopadu třeba Red Bull BC One – světové finále v break-dance. Jásají i fanoušci e-sportů. Také pořady na Chuck TV, například turnaje a ligy Counter Strike, League of Legends či FIFA 21, už můžete sledovat v nejvyšším možném rozlišení 4K.

Další pořady ve 4K najdete ve Videotéce

Vodafone TV nabízí v nejvyšší kvalitě i vybrané pořady ve své Videotéce. V současnosti v ní najdete ve 4K jak zahraniční, tak i české snímky, například Akumulátor 1. Nabídku průběžně rozšiřujeme.

TIP: Pokud používáte tarif Komfort nebo Komplet, máte už Videotéku automaticky zdarma. K nejlevnějšímu tarifu Klasik si můžete Videotéku pořídit za 99 Kč měsíčně. Za přehrávání filmů už potom nic navíc neplatíte.

Až 20x kvalitnější obraz proti běžnému vysílání

Ultra-vysoké rozlišení (UHD) je oproti standardnímu vysílání až 20x kvalitnější (v počtu bodů) v rozlišení a oproti HD vysílání v rozlišení až 4x kvalitnější. Abyste si kvalitu obrazu užili dosyta, musí celá vaše televizní či video soustava včetně zdroje podporovat toto rozlišení.

TIP: Prostřednictvím Vodafonu si můžete 4K televizi snadno pořídit. Dále je potřeba mít zařízení, které 4K video umí zpracovat. Vodafone TV set-top box to umožňuje a jakožto zákazník Vodafone TV jej máte automaticky. Pokud ve Vodafone TV přehráváte pořad dostupný ve 4K, ale vaše zařízení 4K neumožňuje, spustí se ve standardním rozlišení.

Bez rychlého internetu si neškrtnete

Byla by škoda, kdybyste o plnou kvalitu obrazu přišli kvůli pomalému internetu. Vodafone nabízí svým 1,3 miliónům zákazníků pevný internet s rychlostí 1 Gb/s prostřednictvím své Gigasítě. Pro všechny své další zákazníky nabízí další internetové připojení s rychlostí od 20 Mb/s.

Pro další novinky okolo Vodafone TV nezapomeňte sledovat náš Facebook, Instagram a tuto inspirační rubriku na Vodafone.cz.