Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

22. října 2021

Nové programy Vodafone TV – Nova Lady, Prima Show či Prima Star

V těchto dnech začínáme vysílat pro všechny předplatitele Vodafone TV hned několik nových kanálů včetně právě spuštěných Nova Lady či Prima Show. Novinkou je také kanál Vodafone 100, který každý měsíc nabídne pro všechny zdarma jeden z prémiových kanálů.

Podívejte se na přehled změn v řazení programů na těchto kanálech:
  • 18 – nový ženský kanál Nova Lady odstartoval 18. října, zaměřuje se na ženy a vysílá především romantické seriály či reality show, a to jak české, tak zahraniční.
  • 19 – od pondělí 25. října bude dostupný už jedenáctý kanál Prima Show, který se zaměří na české i zahraniční reality show. Novinkou je třeba druhá řada populární show Like House.
  • 27 – ve stejný den bude dostupný také již v létě představený kanál Prima Star, ve kterém televize Prima nabízí archiv svých nejpopulárnějších pořadů a dramatických seriálů.
  • 51 – na tuto novou pozici se přesouvá kanál Kino Barrandov, který byl původně dostupný na čísle 18.
  • 52 – z pozice číslo 19 se přesouvá další kanál sítě Barrandov, a to konkrétně stanice Barrandov Krimi.
  • 53 – posledním přesunem je o jednu pozici nižší číslo pro ruský kanál TV 1000 Russkoe Kino
  • 100 – na tomto kanále najdou nyní diváci nový kanál Vodafone 100, který každý měsíc nabídne zdarma všem jeden z prémiových filmových či sportovních kanálů. Jako první v říjnu bude takto zdarma dostupný Filmbox Premium, kde můžete vidět hollywoodské trháky typu Bohemian Rhapsody.

Všechny programy včetně změn seřazené dle čísel nebo filtrované dle tarifů, zvukových stop či video rozlišení najdete na stránce s Přehledem programů.