Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

3. srpna 2023

Velké filmy a slavné hvězdy. Stanice Film+ bude měsíc přístupná všem

Užijte si letní filmobraní. Od 16. srpna otevíráme na celý měsíc prémiovou filmovou stanici Film+ pro všechny zákazníky Vodafone TV. Na své si přijdou fanoušci akce, dobrodružství i humoru. Užijte si srpen po boku vyhlášených hvězd světového filmu.

Stanici Film+ naladíte na obvyklé pozici 47. V programové nabídce najdete americké i evropské tituly od nejuznávanějších režisérů, kultovní snímky i minisérie se známými herci. Od 16. srpna bude volně dostupná pro všechny předplatitele Vodafone TV.

TIP: Vodafone TV můžete sledovat kdykoli a kdekoli. Stačí si stáhnout mobilní aplikaci Vodafone TV a můžete si užít letní kino klidně i pod širákem.

Vodafone doporučuje: Revenant Zmrtvýchvstání

Píše se rok 1823 v americkém státě Jižní Dakota. Zkušený lovec Hugh Glass dosud během svého putování překonal lecjaké nástrahy. Setkání s rozzuřenou samicí grizzlyho se mu ale málem stane osudným. Hugh má ale hodně tuhý kořínek. Takže přežije nejen zranění od medvěda, ale i pohřbení zaživa, smrt syna a nelehké putování v touze po pomstě. Překoná krutou zimu i hlad, bojovné indiánské kmeny a dokoná své nové poslání. A Leonardo DiCaprio za roli Glasse nakonec i získá Oscara.

  • Film Revenant Zmrtvýchvstání sledujte na Film+ 5. 8. od 20:00

Vodafone doporučuje: Kompletní Hunger Games

Někteří se na souboj Hunger Games v ruinách Kapitolu připravují celý život. Šestnáctiletá Katniss Everdeen se ale musí spolehnout hlavně na své instinkty. Dobrovolně se totiž nabídla, že ve hře zastoupí svou sestru. V aréně se ale soupeří hlavně o přežití. Jestli se Katniss chce vrátit domů, čekají ji nejtěžší rozhodnutí v jejím dosavadním životě. Sága Hunger Games čítá čtyři celovečerní filmy a stanice Film+ vysílá během srpna kompletní sérii.

  • Film Hunger Games sledujte na Film+ 6. 8. v 19:50
  • Film Hunger Games: Vražedná pomsta sledujte na Film+ 13. 8. v 19:50
  • Film Hunger Games: Síla vzdoru 1. část sledujte na Film+ 20. 8. ve 20: 10
  • Film Hunger Games: Síla vzdoru 2. část sledujte na Film+ 27. 8. v 19:55

TIP: Pořiďte si Vodafone TV Family a sledujte celou sérii Hunger Games od prvního dílu.

Vodafone doporučuje: Pan a paní Smithovi

Pan a paní Smithovi (Mr and Mrs Smith) jsou povedená dvojice. Na první pohled dokonalí manželé, ale jakmile jim proniknete pod pokličku, zjistíte i to, co oni sami o sobě zatím neví. Oba jsou nájemní vrazi a dostanou za úkol zabít jeden druhého. Co myslíte, zvládnou ustát partnerské neshody pomocí manželské poradny nebo se s problémy vypořádají „po svém“?

  • Film Pan a paní Smithovi sledujte na Film+ 2. 8. od 20:00

Televizní stanice Film + pro milovníky kvalitní filmové a seriálové tvorby je v rámci nové nabídky součástí Vodafone TV Family nebo výhodné ALLinONE nabídky. Od 16. Srpna bude jeden měsíc dostupná všem zákazníkům Vodafone TV. Nechcete čekat na 16. Srpen? Pořiďte si Vodafone TV Family výhodně a sledujte skvělé filmové tituly jak Revenant Zmrtvýchvstání nebo Pan a Paní Smithovi na Film+ bez omezení, kdykoli se vám bude chtít. Více o nové Vodafone TV.