Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

5. dubna 2022

Dětská televize bez reklam? Do Vodafone televize přibyla BabyTV

Zábavná dětská televize BabyTV z dílny Disney je nově k dispozici i ve vaší Vodafone TV. Nabízí non-stop dětské pořady pro děti do tří let úplně bez reklam. Zábavně edukativní kanál vysílá v anglickém jazyce, takže vaše dítka ještě hravou formu naučí cizí jazyk.

BabyTV vysílá speciální programy vytvořené s pomocí odborníků na vývoj dětí pro ty nejmenší dětičky od miminek až po tříletá batolata. Programové schéma je pro děti naprosto bezpečné – je totiž absolutně bez reklam. Spoustu zábavy a tipů na hrátky s dětmi tu ale jistě najdou i rodiče. Ti ocení i fakt, že BabyTV vysílá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Náš tip na Baby TV: Pix a Leo

Pix a Leo je pohádka plná dobrodružství a smíchu. Objevte sílu opravdového přátelství. Zábavné postavičky Pix a Leo vám ukáží, že nezáleží na okolnostech, hlavní je, že mají jeden druhého. Nový seriál startuje na BabyTV v sobotu 16. dubna.

Zábavná série s Charliem

Připojte se každý den k Charliemu a zažijte s ním vzrušující dobrodružství při objevování tvarů, číslic a písmenek. Objevte království číslic, poznejte abecedu a vytvářejte známe předměty z čtverců, kruhů a trojúhelníků. Charlie a jeho kamarádi vám toho ukáží mnohem víc.

Snail trail, pořad se zvědavým šnekem

Seznamte se s přátelským sousedem šnekem, který se těší na každé další dobrodružství. Na svých výpravách pravidelně potkává nové kamarády a objevuje jejich svět a specifické zvyky. A také se hodně ptá. Protože, kdo se hodně ptá, hodně se dozví.

BabyTV je dostupná na pozici 128 pro všechny zákazníky s TV tarify Komfort a Komplet. Zákazníci s TV tarifem Klasik mohou získat BabyTV spolu s doplňkovým balíčkem Relax za 99 Kč měsíčně.