Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

1. dubna 2022

Slavte Den Země celý duben s National Geographic WILD na Vodafone 100

Den Země oslavíme až 22. dubna, ale ve Vodafone TV se budeme věnovat přírodě po celý duben. Všem fanouškům zvířat a divočiny nabízíme prémiový kanál National Geographic WILD prostřednictvím programu Vodafone 100. Můžete se těšit na spoustu zajímavých pořadů, především na speciál Měsíc špičkových zabijáků.

Měsíc špičkových zabijáků

Kdo v divočině nezabíjí, ten bude zabit. Poznejte zvířecí bojovníky, kteří jsou plni sil a s ničím se nemažou. Jaké používají praktiky, aby přežili? To se dozvíte každou neděli v 18:00.

Něco mě kouslo

Bývají drobní, ale jejich síla je ohromující. Ponořte se do jedinečných příběhů o kousnutí či bodnutí hmyzu a o útocích zvířat, která svým jedem, nemocemi nebo brutální silou svého skusu dovedli nejednoho nešťastníka na pohotovost. Příběhy zvířecích kousnutí sledujte každou středu od 18:00.

Kouše to, štípe to, vraždí to

Věřili byste, že světová pobřeží nejsou jen romantické scenerie, ale často i domove mnoha nebezpečných živočichů? Najdete tu zástupce obávaných zabijáků i zvířata, která považujeme za přátelská. Objevujte je každou neděli v 18:00.

Pohotovost pro exotická zvířata

Komu pomůže doktorka Kelleherová tentokrát? Na její klinice není nikdy nouze o divoké a exotické pacienty. Jejich nečekané případy sledujte každé pondělí od 18:00.

Další seriály o vášnivých bojovnících na National Geographic WILD:

  • Největší zabijáci Afriky: Botswana
  • Největší zabijáci Aljašky
  • Největší zabijáci: Lvi
  • Lachtani: Bitva o přežití
  • Instinkty zabijáka

Kanál Vodafone 100 je dostupný zákazníkům všech tarifů Vodafone TV. Každý měsíc vysílá program jiné prémiové kanály. Kanály National Geographic jsou běžně dostupné zákazníkům TV tarifů Komfort a Komplet. Zákazníci TV tarifu Klasik si je mohou doobjednat v balíčku Darwin za 99 Kč měsíčně.