Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone TV

Bavte se a učte se s naši digitální televizí.

12. ledna 2021

Seriály od HBO, které budou pokračovat v roce 2021

Jistě to znáte, hodiny a hodiny hltáte jednu epizodu seriálu za druhou až zjistíte, že jsou 4 hodiny ráno a snědli jste všechny zásoby sladkostí, které jste doma měli. A co nastane, když seriál dokoukáte? Dlouhé, úmorné, trýznivé čekání na nové díly, jejichž budoucnost je nejistá. Prozradíme vám, u kterých seriálů už na nové epizody nebudete muset čekat příliš dlouho. Které seriály nás znovu potěší v roce 2021?

Barry

Máte rádi černý humor, ale zároveň chcete být napnutí jak kšandy a těšit se na každý nový díl? Pak je Barry přímo pro vás. Seriál Barry byl dokonce nominován na nejlepší televizní seriál v roce 2019 i 2020.

Barry vás chytne za srdce zejména pokud patříte mezi milovníky Dextera, protože právě k tomuto oblíbenému seriálu ho sledující velmi často přirovnávají. A jelikož Dexter skončil už v roce 2011, může být Barry vcelku fajn náhražka, co myslíte?

Režisér Bill Hader hraje zároveň i hlavního hrdinu Barryho. Ten „pracuje“ jako nájemný zabiják, který se dostane na vražednou misi do LA, kde má sejmout jednoho začínajícího herce. Jakmile si však přičichne k herectví, naprosto ho pohltí a Barry zatouží po změně svého života. Podaří se Barrymu vykroutit se ze spárů mafie a nastartovat svou hereckou kariéru?

Zatím máme za sebou dvě řady, třetí se měla začít natáčet loni, ale bohužel kvůli pandemii bylo natáčení odloženo až na začátek roku 2021. Dočkáme se tedy nových dílů zřejmě až v druhé polovině roku 2021, dobrou zprávou je, že v přípravě je nejen třetí, ale i čtvrtá řada.

Perry Mason

Na scénu se v roce 2021 vrátí i poměrně čerstvá novinka – alespoň na obrazovce. Seriál Perry Mason vznikl v roce 2020, ale jeho knižní předloha sahá až do roku 1933. Právě tehdy začal spisovatel Earl Stanley Gardner psát příběh o právnické legendě jménem Perry Mason. Pod jeho rukama vzniklo na 80 povídek a románů, kterými se inspirovali tvůrci seriálu, Ron Fitzgerald a Rolin Jones.

Seriál však Perryho nevykresluje jako úspěšné právnické eso, ale vrací se na samotný začátek jeho slušně nastartované kariéry. Perry Mason je tedy soukromé očko, které má hluboko do kapsy a stále se vyrovnává s válečnými traumaty z Francie. Bydlí na farmě, která se pomalu rozpadá a popíjí u toho whiskey. Z této chmurné rutiny ho vytrhnou až množící se případy unesených dětí a Perry chopí příležitost za pačesy.

Nových osmi dílů bychom se měli dočkat již toto léto.

Boj o moc

Mezi nejúspěšnější HBO seriály posledních let patří novinka Boj o moc, v originále Succession. Vypráví o napínavém rodinném souboji o vládu nad mediálním impériem, poté co se jeho stárnoucí zakladatel dostává do zdravotních problémů.

V seriálu nechybí nic, co byste od takového dramatu čekali – neustále intriky, souboje všichni proti všem, překvapivé zvraty a nečekaná odhalení z minulosti. Seriál se dočkal mnoha ocenění za obě dvě již natočené řady, především za výkony herců jako je Brian Cox nebo Kieran Culkin.

Třetí řada se začala natáčet po několika odkladech loni na podzim a premiéry na HBO bychom se tak mohli dočkat v druhé polovině tohoto roku.

Euforie

Dospívání je ve většině případů jako jízda na horské dráze. Právě o tomto emocionálně vypjatém období pojednává drama seriál Euforie. Seriál vznikl pod taktovkou Sama Levinsona, který vychází ze svého bouřlivého období dospívání, ve kterém kromě pubertálních problémů zažíval i drsnější věci jako znásilnění, tvrdé drogy, drobné loupeže a další střety se zákonem.

Hlavní roli má v seriálu herečka Zendaya, kterou můžete znát například i z nových Spider-Man filmů nebo muzikálu Největší Showman. V jedné z hlavních rolí najdete také americkou transgender modelku Hunter Schaferovou, kterou si Sam Levinson našel na Instagramu.

K osmi dílům první řady z roku 2019 nyní přibývají dva speciály, jeden už na HBO GO najdete, druhý se zde objeví koncem ledna. Dalších nových dílů se dočkáme v druhé polovině roku 2021.

Malý Sheldon

Je tu snad někdo, kdo nezná Teorii velkého třesku? Pokud ne, nachystejte si mísu popcornu, naklepejte peřinu a hurá na to! A pokud už dávno patříte mezi fanoušky The Big Bang Theory, pravděpodobně už jste slyšeli i o spin-off seriálu Malý Sheldon. Dobrá zpráva pro rok 2021: nové díly stále přibývají a příděl zdaleka nekončí.

Malý Sheldon vás přenese do doby, kdy byl Sheldon Cooper (jedna z hlavních postav Teorie velkého třesku) ještě malý a kvůli své genialitě svádí boj se svou rodinou. Že jsou seriály provázané značí i fakt, že matku Sheldona v seriálu Malý Sheldon hraje dcera herečky, která hrála Sheldonovu matku v původní Teorii velkého třesku. Hlavním hrdinou Malého Sheldona je teprve dvanáctiletý Iain Armitage, kterého můžete znát z role Ziggyho Chapmana v seriálu Sedmilhářky.

První díl Malého Sheldona se odvysílal tři dny po 10. výročí seriálu The Big Bang Theory a rozhodně očekávání fanoušků nezklamal. Tvůrci seriálu jsou, stejně jako u Teorie velkého třesku, Steven Molaro a Chuck Lorre, což je zárukou toho, že je seriál domyšlený do každého detailu a nikde to neskřípe. Aktuálně probíhá čtvrtá řada a čeká se, že bude pokračovat i pátou.

Ještě do konce ledna můžete získat HBO a HBO GO, kde se tyto a mnohé další seriály objeví, na měsíc zdarma jako dárek, když si objednáte Vodafone TV s tarify Klasik a Komfort. 

Nejpopulárnější české filmy na Netflixu

Ženy v běhu jsou nejpopulárnější českou komedií posledních let a najdete ji i na Netflixu. Není to ale jediný český film, který Netflix nabízí.

Vyberte si TV tarif

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

150 Kč měsíčně

 • HBO GO logo Měsíc
  Na vyzkoušení
 • Vánoční videotéka plná pohádek
 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

302 Kč měsíčně

 • HBO GO logo Měsíc
  Na vyzkoušení
 • Vánoční videotéka plná pohádek
 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

601 Kč měsíčně

 • HBO GO logo Součástí
  ceny TV tarifu
 • Vánoční videotéka plná pohádek
 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

TV Klasik

Vaše oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

299 Kč měsíčně

Koupit

 • HBO GO logo Měsíc
  Na vyzkoušení
 • Vánoční videotéka plná pohádek
 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

499 Kč měsíčně

Koupit

 • HBO GO logo Měsíc
  Na vyzkoušení
 • Vánoční videotéka plná pohádek
 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

899 Kč měsíčně

Koupit

 • HBO GO logo Součástí
  ceny TV tarifu
 • Vánoční videotéka plná pohádek
 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

V ceně je již započítáno 70 Kč za pronájem set-top boxu.

Televize plná vychytávek

Jak rychlý internet potřebuji pro Vodafone TV?

Jak získat zvýhodněnou cenu Vodafone TV?

Jaká je cena za set-top box?

Jak Vodafone TV zapojím a potřebuji set-top box?

Kde najdu další podrobné informace?

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

Zítra se ozvemeKliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí