Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone TV

Bavte se a učte se s naší digitální televizí.

9. března 2023

Objevte skrytý poklad: Sekci Extra ve Videotéce

Už jste ve své Vodafone TV v záložce Videotéka objevili sekci Extra? V rámci set-top boxů v ní najdete třeba HBO Max složku s těmi největšími filmovými hity anebo pořady ve 4K. Na všech platformách včetně online aplikace si potom můžete užít filmobraní od Filmboxu nebo programy Crime + Investigation a History.

HBO Max

Pusťte si ve vašich set-top boxech to nejlepší z produkce HBO, Warner Bros., DC nebo třeba Cartoon Network. Stačí si v sekci Extra ve složce HBO Max vybrat jeden z vašich oblíbených titulů a prokliknout se přímo do aplikace HBO Max k prémiové zábavě, kterou oblíbená streamovací platforma přináší.
HBO Max získáváte automaticky s předplatným HBO, které si můžete zřídit přes Vodafone TV v rámci tarifu Komplet. Nebo si pořiďte tarif Klasik či Komfort v kombinaci s balíčkem HBO za 199 Kč měsíčně.

TIP: Podívejte se, co je nového na HBO Max, Netflix a Prime Video. Pravidelně pro vás vybíráme nejnovější hity na oblíbených streamovacích platformách.

Tituly ve 4K

Akulumátor 1, Kolja, Obecná škola, Po strništi bos, Vivárium nebo Svatební radosti. Filmů v té nejlepší kvalitě obrazu je ve Vodafone Videotéce celá plejáda. Díky set-top boxu si je můžete vychutnat opravdu na maximum. Doporučujeme i dokumentární série Modrý Svět, která získala cenu Emmy. Neuvěřitelným podmořským světem vás provede Jonathan Bird, jeden z nejlepších podmořských filmařů světa.

Filmbox OD

Rádi byste si vybrali večerní film, ale určitě víte, že by měl být dobrodružný? Není problém, rozklikněte si ve složce Extra záložku Filmbox OD a filtrujte tituly od Filmboxu z Vodafone Videotéky podle žánrů. Od teď už půjdete vždycky na jisto.

TIP: V březnu patří Vodafone Videotéka ženským hrdinkám. Omrkněte čtyřicítku filmů, ve kterých figurují obdivuhodné ženy.

Videonávody k Vodafone TV

Jak ovládat mobilní aplikaci? Jak zacházet s TV programem? A jak nastavit vlastní řazení kanálů? Žádný učený z nebe nespadl a proto jsme pro vás připravili praktické videonávody pro práci s Vodafone TV. Najdete je nejen na Vodafone YouTube kanálu, ale i ve vaší Vodafone TV. Nyní i včetně nejnovějšího videonávodu na Aplikace pro Android TV.

Crime + Investigation a History

Záhady při kterých mrazí, neuvěřitelné příběhy z historie i kriminální případy, z nichž tuhne krev v žilách. Doporučujeme sérii Vrazi na ledě, Největší záhady historie nebo Hvězdy zastavárny.

Vodafone Videotéka je s více než 2 000 filmy a seriály automaticky dostupná pro zákazníky Vodafone TV s televizními tarify Komplet a Komfort. K tarifu Klasik si ji můžete běžně dokoupit za 99 Kč měsíčně. Složka Extra je automaticky součástí

Vyberte si TV tarif

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

  80 Kč Měsíčně
+ měsíčně pronájem zařízení od 70 Kč

Doporučujeme

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

  232 Kč Měsíčně
+ měsíčně pronájem zařízení od 70 Kč

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

  531 Kč Měsíčně
+ měsíčně pronájem zařízení od 70 Kč

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

  229 Kč Měsíčně
+ měsíčně pronájem zařízení od 70 Kč

Doporučujeme

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

  429 Kč Měsíčně
+ měsíčně pronájem zařízení od 70 Kč

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

  829 Kč Měsíčně
+ měsíčně pronájem zařízení od 70 Kč

Ke správnému fungování služby Vodafone TV potřebujete set-top box. Pronájem toho našeho vyjde na 70 Kč měsíčně, prémiový stojí 120 Kč měsíčně. Částku vám přičteme k ceně TV tarifu.

Televize plná vychytávek

Jak rychlý internet potřebuji pro Vodafone TV?

Jak získat zvýhodněnou cenu Vodafone TV?

Jaká je cena za set-top box?

Jak Vodafone TV zapojím a potřebuji set-top box?

Kde najdu další podrobné informace?

Jaké jsou možnosti členství pro Netflix?

Pro jaké chytré televize je dostupná aplikace Vodafone TV?

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

Co nejdříve se vám ozvemeKliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí