Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone TV

Bavte se a učte se s naší digitální televizí.

11. listopadu 2020

Netflix: seriály a filmy, které dobývají svět

V televizi nic nedávají, do kina nechcete či nemůžete a venku je počasí tak akorát na to zachumlat se pod deku a pustit si nějaký pěkný film? Pak je ideální čas na Netflix! Podlehněte kouzlu filmů a seriálů na zavolanou na platformě, kterou využívá téměř 200 milionů uživatelů po celém světě.

Co je Netflix a jak funguje

Netflix je online videotéka, která dobyla srdce nejednoho filmového fanouška. Netflix funguje na bázi předplatného. Za měsíční poplatek získáte přístup k databázi více než 5 tisíc filmů a seriálů. Netflix svou nabídku navíc neustále rozšiřuje, takže se pravidelně můžete těšit na nové přírůstky.

Ve zdánlivě nekonečné databázi filmů a seriálů si každý přijde na své. Ať už dáváte přednost romantickým komediím, napínavým thrillerům, dobrodružným akčňákům, hororům, televizním pořadům nebo dokumentům, Netflix poskytne zábavu vám i celé rodině.

Obrovskou výhodou online videotéky je, že vás zde nečekají žádné reklamy. Nemusíte se proto obávat, že se vám film v jeho nejnapínavější části přeruší a vy si na jeho rozuzlení počkáte dalších 20 minut. Přístup do videotéky navíc máte neomezený. Sledujte filmy a seriály, kdykoli se vám zachce. Zastavte přehrávání a pokračujte v něm klidně až později. S online videotékou si zkrátka můžete dělat co chcete.

Kolik stojí Netflix?

Netflix funguje na bázi měsíčního předplatného, cena Netflixu se odvíjí podle několika parametrů. První měsíc ale většinou máte zdarma na to, abyste si Netflix vyzkoušeli a zjistili, jestli vám za to stojí. Pak už si vybíráte mezi 3 druhy předplatného – Základní, Standard a Premium. Cena Netflixu se liší především podle toho, v jak velké kvalitě si filmy pustíte a počet zařízení, na kterých můžete Netflix používat.

 • Základní tarif si pořiďte v případě, že nemáte příliš velké nároky na kvalitu obrazu a plánujete si filmy pouštět pouze na 1 zařízení zároveň. Za 1 účet a SD kvalitu videotéky dáte měsíčně 199 Kč.
 • Standard tarif vám dovolí pouštět filmy na 2 zařízeních najednou (například na televizi a mobilu nebo počítači najednou) a filmy si pustíte ve vysoké HD kvalitě za 259 Kč měsíčně.
 • Premium tarif – S Premium si Netflix pustíte až na 4 zařízeních najednou. Filmové pecky si vychutnáte v ultra vysoké kvalitě (UHD/4K) a cena Netflixu bude 319 Kč měsíčně.

Shrnuto podtrženo: Pro sledování Netflixu v rodině budete pravděpodobně muset sáhnout po tarifu Standard nebo Premium, se kterými vytvoříte více účtů a filmy si můžete přehrávat na více zařízeních najednou. Připlatíte si také v případě, že jste filmový nadšenec a rádi si vychutnáváte filmy ve vysoké kvalitě.

Nejen nekonečný seznam filmů: Netflix nabízí mnohem víc

Netflix a vaše oblíbené filmy a seriály si pustíte na Smart TV, PlayStationu, Xboxu, Chromecastu, Apple TV, Blu-ray přehrávačích a dalších zařízeních. Kromě televize je samozřejmě pustíte i na telefonu, tabletu nebo notebooku. Netflix si tak pustíte nejen doma, ale třeba v autobuse, na chatě nebo na dovolené.

Na hlavní stránce svého Netflix účtu hned najdete seznamy doporučených filmů a seriálů. Ty ale Netflix nevybírá jen tak. Aby zařídil, že se nabízené tituly budou co nejvíce shodovat s vaším vkusem, používá doporučovací algoritmus. Jakmile se spolu trochu oťukáte, můžete se těšit na pravidelnou nabídku filmů a seriálů z oblastí a žánrů, na které se díváte nejčastěji.

Tip: Nemůžete si vybrat nebo hledáte inspiraci na filmy, které rozhodně stojí za vidění? Mrkněte se na seznam Top filmů na Netflixu, které vám nesmí uniknout . Jste spíše seriáloví fandové? Pak se najdete v seznamu Top seriálů na Netflixu.

Netflix v češtině i s českými filmy

Netflix dnes funguje i v češtině. Na platformě si užijete české rozhraní, české titulky, místy i český dabing. Jazyk rozhraní, titulků i filmů si vždy můžete nastavit podle svého gusta. To ale není všechno! Netflix do své nabídky postupně začal zařazovat také české filmy. Na Netflixu si tak pustíte nejnovější české novinky, ale i kultovní české klasiky. Najdete tu například filmy jako Anděl páně, Gympl, Kozí příběh, Milada nebo Špindl.

Netflix s Vodafone TV

Pokud máte Vodafone TV, můžete si jednoduše pořídit Netflix přímo k ní. Aplikace bude součástí vašeho set-top-boxu s Vodafone TV a nemusíte ji tak stahovat jinde. A co víc - na rozdíl od klasické verze nebudete muset platit za Netflix svojí kartou a zadávat tak svoje údaje online. Za Netflix zaplatíte pomocí svého vyúčtování do Vodafone.

Foto: Netflix

TOP 10 seriálů na Netflixu, které si nesmíte nechat ujít

Netflix je gigantem na poli streamován a obsah, který nabízí, se zdá téměř nevyčerpatelný, Netflix navíc neustále šlape i do vlastní produkce a platformu tak neustále doplňuje o nové filmy a seriály, na které si dnes posvítíme. Jaké seriály na Netflixu by vám rozhodně neměly uniknout a co od nich můžete čekat? Pojďme se podívat na naši desítku top seriálů.

Vyberte si TV tarif

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

150 Kč měsíčně

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

302 Kč měsíčně

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

601 Kč měsíčně

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

TV Klasik

Vaše oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

299 Kč měsíčně

Koupit

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

499 Kč měsíčně

Koupit

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

899 Kč měsíčně

Koupit

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

V ceně je již započítáno 70 Kč za pronájem set-top boxu. V případě nákupu prémiového set-top-boxu příplatek 50 Kč.

Televize plná vychytávek

Jak rychlý internet potřebuji pro Vodafone TV?

Jak získat zvýhodněnou cenu Vodafone TV?

Jaká je cena za set-top box?

Jak Vodafone TV zapojím a potřebuji set-top box?

Kde najdu další podrobné informace?

Jaké jsou možnosti členství pro Netflix?

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

Zítra se ozveme



Kliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí