Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone TV

Bavte se a učte se s naší digitální televizí.

7. září 2021

Nejlepší sportovní soutěže nyní ve Vodafone TV

Od 7. září najdete ve Vodafone TV dva nové sportovní kanály – Nova Sport 3 a Nova Sport 4 – a v nich přímé přenosy z těch nejlepších fotbalových soutěží světa jako je Liga mistrů UEFA nebo německá Bundesliga. A nejen to – Vodafone TV nabízí mnoho dalších sportovních událostí na všech svých stanicích. Pojďme se podívat, které to jsou.

Nova Sport 3 a Nova Sport 4 startuje ve Vodafone TV 7. září a rozšiřuje tak nabídku sportovních stanic. Na dvou nových stanicích najdete přenosy z Ligy mistrů UEFA a také zápasy z nejvyšších fotbalových soutěží v Evropě – německé Bundesligy, španělské La Ligy, francouzské Ligue 1 nebo italské Serie A. Nabídka tak doplňuje bohatou zásobu dalších fotbalových přenosů, které již na Vodafone TV najdete – například vybrané zápasy Evropské ligy UEFA a Evropské konferenční ligy UEFA na ČT4 Sport a Sport 1. Anglické, německé či italské poháry již také může sledovat na kanálech Nova Sport 1 a 2 či Sport 1 a 2.

Vodafone TV nabízí i další zábavu pro sportovní fanoušky. Hokejoví příznivci si najdou svoje díky přenosům z NHL (Nova Sport 1,2) či ruské KHL (Sport 1,2), tenisoví fandové mají zase díky Eurosportu k dispozici všechny souboje z vrcholných ATP turnajů včetně všech hlavních Grand Slamů. Závody Formule 1 si můžete vychutnat na stanici Sport 1, Moto GP přenáší Nova Sport 1 a 2. A na své si samozřejmě přijdou i příznivci basketbalu, házené, atletiky, cyklistiky ale i golfu či šipek.

Přehled všech hlavních přenosů, kde se vysílají a v jakém Vodafone TV tarifu jsme pro vás přichystali na nové stránce Kde sledovat sport. Majitelé tarifů Komfort a Komplet mají již všechny sportovní kanály v ceně. Pro majitele tarifu Klasik je balíček k dispozici za příplatek 99 Kč měsíčně.

6 věcí, které možná nevíte o seriálu Papírový dům

Na Netflix zamířila nová řada seriálu Papírový dům! Od 3. září si můžete pustit první polovinu páté (a poslední) série, na závěrečné díly si ale budeme muset počkat až do 3. prosince. Zatímco je netrpělivě vyhlížíte, přečtěte si 6 zajímavostí o Papírovém domě, o kterých jste dosud možná neměli ani ponětí.

Vyberte si TV tarif

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

80 Kč měsíčně

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

232 Kč měsíčně

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

531 Kč měsíčně

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

TV Klasik

Vaše oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

229 Kč měsíčně

Koupit

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

429 Kč měsíčně

Koupit

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

829 Kč měsíčně

Koupit

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

Ke správnému fungování služby Vodafone TV je nutný set-top box. Cena jeho pronájmu činí 70 Kč měsíčně, prémiového 120 Kč měsíčně. Tuto částku je třeba přičíst k ceně TV tarifu.

Televize plná vychytávek

Jak rychlý internet potřebuji pro Vodafone TV?

Jak získat zvýhodněnou cenu Vodafone TV?

Jaká je cena za set-top box?

Jak Vodafone TV zapojím a potřebuji set-top box?

Kde najdu další podrobné informace?

Jaké jsou možnosti členství pro Netflix?

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

Zítra se ozvemeKliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí