Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone TV

Bavte se a učte se s naší digitální televizí.

1. dubna 2021

20 nejlepších dětských novinek na Vodafone TV

Omrzely vás už neustále reprízy stejných dětských filmů či seriálů v televizi? Nezoufejte, v dubnu jsme pro vás ve videotéce Vodafone přichystali výběr těch nejzajímavějších dětských a rodinných filmů z celého světa.

České animáky, které neomrzí.

Pokud se s dětmi rádi díváte na české klasiky, v naší nabídce jich naleznete hned několik. Například český animovaný film Lichožrouti o dobrodružství těch, kteří vám doma kradou ponožky. Pro ty největší milovníky českých filmů tu máme celovečerní dobrodružství Macha a Šebestové s kouzelným sluchátkem a také Velké dobrodružství Čtyřlístku o slavné partě z Třeskoprsk.

Nejen české a nejen vánoční pohádky

V naší nabídce najdete také klasické pohádky, a to nejen ty, které znáte z vánočních programů českých televizí. Ano, můžete si užít znovu Zakleté pírko nebo Strašidla od pohádkového matadora Zdeňka Trošky. Německé pohádky Violka, malá čarodějnice a Malá čarodějnice můžete brát jako variace na stejnojmenný klasický český večerníček. Slavná pohádková postava o dřevěné hračce, která se chce stát opravdovým klukem, ožívá znova v britské moderní verzi Pinocchiova dobrodružství. A kdo by neznal slavný román Malý princ, který byl nedávno uveden v moderní  francouzské verzi.

Dobrodružné výpravy pro celou rodinu

Co se stane, když je dvojice špičkových agentů unesena neznámo kam? Zachránit svět se s pomocí úžasných vynálezů vypraví ve filmové trilogii Spy Kids jejich dvě malé děti. Dobrodružnou výpravu zažije také malý kluk Hannes ve filmu Krokodýlové z předměstí, když se chce stát členem slavné místní party. Svoje by mohla vyprávět i Parta od Sugar Creek, která bude odhalovat tajemného lupiče z bažin. A ještě do většího nebezpečí se dostane trojice sourozenců, která bude odhalovat Legendu tajného chrámu.

Zvířecí hrdinové ze všech koutů světa

V nabídce Vodafone TV najdete také dětské vzdělávací pořady. Jak vypadají životy zvířat po celém světě nabízí dokumentární filmy Africké safari a Aldabra: Byl jednou jeden ostrov. Jestli vám stačí poznat jen příběhy z naší země, tak přesně pro vás je dokument Planeta Česko. Kdo chce vidět opravdová zvířata v akci, tak u máme také rodiné filmy, který vám ukáže kamarádství mezi dětmi a psy (První pes), dětmi a tygry (Modrý tygr), dětmi a lvy (Mia a bílý lev) či dětmi a koňmi (Kůň pro Winky 2).

Stovky dalších titulů najdete ve Videotéce Vodafone TV, kterou mají zdarma k dispozici všichni zákazníci s tarifem Komfort a Komplet. S tarifem Klasik se vám videotéka otevře za 99 Kč/měsíčně.

5 nenápadných seriálů na HBO a HBO GO

HBO nabízí spoustu kvalitních a slavných seriálů, o kterých se dočtete všude. My jsme pro tentokrát vybrali pětici seriálů, které neuvidíte hned na úvodní stránce, ale přesto jsou velmi podařené. Podívejte se na skryté perly na HBO a HBO GO.

Vyberte si TV tarif

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

150 Kč měsíčně

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

302 Kč měsíčně

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

601 Kč měsíčně

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

TV Klasik

Vaše oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

299 Kč měsíčně

Koupit

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

499 Kč měsíčně

Koupit

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

899 Kč měsíčně

Koupit

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

V ceně je již započítáno 70 Kč za pronájem set-top boxu. V případě nákupu prémiového set-top-boxu příplatek 50 Kč.

Televize plná vychytávek

Jak rychlý internet potřebuji pro Vodafone TV?

Jak získat zvýhodněnou cenu Vodafone TV?

Jaká je cena za set-top box?

Jak Vodafone TV zapojím a potřebuji set-top box?

Kde najdu další podrobné informace?

Jaké jsou možnosti členství pro Netflix?

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

Zítra se ozvemeKliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí