Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

To jste ještě neviděli! Aplikace HBO Max, Prime Video, Netflix a Voyo jsou plné žhavých novinek

Květnové pučení a závan jara se vkrádá i do oblíbených streamovacích služeb, takže o fantastické nové tituly nebude rozhodně nouze. Na HBO Max si pusťte Láska a smrt, Netflix uvede očekávaný prequel k superúspěšné sérii Bridgertonovi o královně Šarlotě, Prime Video uvede Air: Zrození legendy a po páté Úžasnou paní Maiselovou a na Voyo si pusťte očekávanou druhou řadu minisérie Iveta.

⚽ Vlna sportu na Vodafone TV. Jaký sportovní přenos si získá vaše srdce v květnu?

Květen bude ve sportu patřit cyklistice, motoristice a tenisu. Televizní stanice Spektrum uvede dokument Schumacher a Schumacher, Sport 1 a Sport 2 budou vysílat hned tři závody z okruhů Formule 1. Na dvou kolech se představí světová cyklistická špička během 106. ročník Giro d’Italia, nejlepší cyklistky světa se postaví na start závodu La Vuelta Femenina. A fanoušky tenisu čeká Madrid Open.

Voyo je nově ve Vodafone TV. Vychutnejte si české klasiky i originální produkci

Do Vodafone TV přibyla služba Voyo a s ní i stovky českých i zahraničních filmů a seriálů, vlastní produkce Voyo Originál a oblíbené televizní pořady až s týdenním předstihem. Sledujete je kdekoliv, česky a bez reklam. Máte-li již aktivní předplatné Voyo, můžete vše sledovat i v prostředí Vodafone TV. K tarifu Komplet od nás získáte Voyo jako dárek.

Ve Videotéce hraje v dubnu prim Matka příroda

Oslavte s námi Den Země v naší Vodafone Videotéce. Do výběru Matka příroda jsem pro vás vybrali tituly převážně dokumentárního rázu a zaměřené na krásy planety Země a na ochranu životního prostředí. Vedle dokumentů si užijete i rodinné filmy, příběhy špičkových horolezců i život ohrožených druhů zvířat na suši i pod vodní hladinou.