Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Red+ člen

Red+ člen

Člena zde můžete objednat s novým číslem či přeneseným od jiného operátora. Pro změnu tarifu na čísle u Vodafonu volejte na *77.

Neomezené volání
do všech sítí
Neomezené SMS
do všech mobilních sítí
měsíční datový objem
sdílený v rámci rodiny

Cena tarifu je včetně DPH.

Volání, SMS a MMS

  • Voláte zcela neomezeně. Do všech pevných i mobilních sítí v ČR.
  • SMS posíláte rovněž neomezeně do všech mobilních sítí v ČR. Cena SMS na pevnou linku je 5,45 Kč.
  • MMS zpráva stojí 4,54 Kč do jakékoli sítě v ČR.
  • Volání na zvláštní služby mohou být účtována, detaily najdete v Centru péče.

Sdílený mobilní internet

Datový balíček sdílíte s ostatními členy rodiny.

Díky službě DataStrop si datový objem můžete kdykoli snadno rozdělit mezi jednotlivá čísla, a to přímo v Můj Vodafone v nastavení internetových služeb. Pokud si datový objem pro jednotlivá čísla nenastavíte, nevadí. Všichni členové rodiny budou data čerpat společně a toho, kdo potřebuje čerpat víc, neblokuje žádný individuální limit.

Roaming a volání do zahraničí

  • Volání do zahraničí: Ceny volání do zahraničí se liší podle toho, do které země voláte. Pokud často voláte do jednoho konkrétního státu, můžete si aktivovat zvýhodněný balíček My Country. Více informací, kompletní nabídku a ceník najdete na stránkách volání do zahraničí.
  • Roaming: V EU (plus v Norsku, Lichtenštejnsku a na Islandu) už jste jako doma, neplatíte tedy žádné roamingové poplatky. Aby vše fungovalo, jak má, potřebujete mít zapnutý roaming.
  • Ve zbytku světa si můžete vybrat mezi tarifem Roaming na den, kdy za denní poplatek voláte, SMSkujete a využíváte až 100 MB dat, jako byste byli doma, nebo World roamingem, u kterého platíte jen za jednotky, které skutečně vyčerpáte. Nastavení roamingových služeb si můžete kdykoliv změnit. Více informací, kompletní nabídku a ceník najdete na stránkách roamingu.