Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus

Senior Inspect – edice Vodafone

Příjemný a bezpečný pomocník při péči o seniora. O vaše blízké bude postaráno.

Pohodlí domova. Umožňuje klidný, svobodný a bezpečný život seniora doma, kde je zvyklý.

Vyvinuto pro podporu života seniorů v jejich domácím prostředí. Jeho rodina může žít v klidu a naplno.

Mobilní jednotka se postará o nouzovou komunikaci s asistenčním pultem v krizových situacích.

Podrobné informace

Partnerské řešení společností CleverTech, Nadace Vodafone a občanského sdružení Život 90.

Senior Inspect vznikl, aby dal vašim blízkým šanci žít dál ve svém domácím prostředí s asistencí rodiny. Senior má díky nevelké komunikační jednotce možnost kdykoliv přivolat pomoc zmáčknutím tlačítka SOS. Kromě nouzového volání vyvolaného uživatelem umí jednotka sama rozpoznat pád či déle trvající nehybnost a uvědomit asistenční pult o krizové situaci. Právě díky monitorování pohybu a automatickému spuštění alarmu v případě nenadálé situace může mít senior i jeho rodina jistotu, že se mu vždy dostane rychlé a optimální pomoci. Jednotka je totiž schopna na základě signálu GPS i GSM určit, kde se při alarmu sledovaná osoba nachází.

Unikátní funkce zařízení

  • Dokáže rozpoznat pád nebo delší nehybnost.
  • V případě alarmu rychle zjistí, kde se uživatel nachází.
  • Funguje po celé ČR, doma i venku.
  • Je napojeno na nepřetržitou profesionální asistenční službu.
  • Monitoruje stav uživatele a dokáže automaticky rozpoznat krizové situace.
  • Jednoduché ovládání pomocí jediného tlačítka.
  • Automaticky kontroluje správné používání systému a jeho nepřetržitou funkčnost – např. akusticky signalizuje nutnost nabití baterií.
  • Na zařízení je možné se dovolat až ze 3 telefonních čísel.

Princip fungování

Nepřetržitá péče a výhody

Díky těmto vlastnostem můžete zůstat v klidu.

Dohledový pult 24/7

Důležitou součástí péče o seniora je trvalá a nepřetržitá dohledová služba. V systému Senior Inspect se o ni stará profesionální dohledové centrum, které 24 hodin denně, 7 dní v týdnu sleduje a vyhodnocuje stav všech jednotek. Jakmile uživatel zmáčkne bezpečnostní tlačítko anebo systém sám rozpozná krizový stav, obsluha ověří, že nejde o planý poplach, a v případě potřeby ihned uvědomí rodinu a blízké, popřípadě asistenční výjezdovou službu a zajistí tak vždy okamžitou reakci.

Lokalizace GPS i GSM

Abychom byli ve všech případech schopni zjistit, kde se senior právě nachází, vybavili jsme systém snímáním nositelovy polohy. Dokážeme využívat možnosti lokalizace v síti GSM, která je dostupná i v místech bez signálu GPS (třeba uvnitř budov apod.).

Automatické rozpoznání krizového stavu

S naším systémem jsou jeho uživatelé opravdu v bezpečí. Senior Inspect má totiž také automatickou analýzu dat snímaných ze svého nositele. Obsahuje integrované snímání pohybové aktivity seniora a umožňuje tak i bez signalizace ze strany uživatele rozpoznat některé krizové stavy (například případ náhlého pádu apod.) a včasnou reakcí předcházet zbytečným komplikacím.

Přizpůsobíme se

Náš systém zvládá také průběžné individuální nastavení i rozšiřování funkcí podle možností a potřeb konkrétního uživatele. Senior Inspect se vám prostě přizpůsobí. Rodina tak bude mít jistotu, že je o jejich babičku nebo dědečka postaráno.

Kolik to bude stát?

Snímací jednotku Personal Inspect si můžete pořídit za 4 800 Kč.
Cena služby je 550 Kč měsíčně.

V edici Vodafone máte navíc 30denní záruku spokojenosti, měsíční výpisy pohybové aktivity seniora a pravidelné kontaktování seniora asistenční službou i mimo krizové situace.

Objednat

Službu zajišťuje

CleverTech s.r.o.
U Hřiště 149, Světice
Říčany u Prahy
251 01

IČ: 27224325, DIČ: CZ27224325

Servisní středisko

CleverTech s.r.o.
Studničkova 7
Praha 2
120 00

Příjem jednotek je prováděn využitím poštovní služby.

Chcete o Vodafonu vědět víc?

O péči o seniory už víte vše, co takhle dozvědět se něco víc jak zálohovat fotografie či videa z telefonu?

Více informací