Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Předplacená karta 30 – edice Sdílej

1. „Předplacená karta 30 – edice Sdílej“ je speciální edicí karty Předplacená karta 30. Obsahuje počáteční extra kredit, předplacený balíček Volání v síti neomezeně + 500 MB na první měsíc v ceně karty a 2 Vodafone Passy zdarma na prvních 6 měsíců od aktivace karty, jak je specifikováno níže.

2. „Předplacená karta 30 – edice Sdílej“ obsahuje:

  • a) Počáteční extra kredit ve výši 50 Kč, který má platnost 45 dní od aktivace SIM karty a který nelze použít na služby třetích stran;
  • b) Balíček ke kartě FIX – Volání v síti neomezeně + 500 MB na první měsíc v ceně. Po uplynutí jednoho měsíce od aktivace SIM karty se balíček automaticky obnoví za cenu 139 Kč měsíčně. Při nedostatku kreditu na obnovení balíčku se automaticky zruší.
  • c) Social Pass se 100 % slevou na prvních 6 měsíců od aktivace SIM karty. Po uplynutí této doby se zákazníkovi automaticky obnoví za cenu 99 Kč měsíčně. Při nedostatku kreditu na obnovení se automaticky zruší.
  • Zákazníkovi s aktivním Social Passem se při vybraných činnostech v aplikacích Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest a Snapchat neodečítají data z datového tarifu/balíčku. Social Pass funguje pouze v případě, že je aktivní měsíční datový balíček (například předaktivovaný balíček zmíněný v bodě 2b). Pokud na daném čísle není žádný datový balíček aktivní, dochází automaticky k deaktivaci Social Passu a zákazník ztrácí nárok na slevu 100 % na 6 měsíců.
  • d) Chat Pass se slevou 100 % na prvních 6 měsíců od aktivace SIM karty. Po uplynutí této doby se zákazníkovi automaticky obnoví za cenu 99 Kč měsíčně. Při nedostatku kreditu na obnovení se automaticky zruší.
  • Zákazníkovi s aktivním Chat Passem se při vybraných činnostech v aplikacích Messenger, WhatsApp, Skype, Telegram, Viber a Vodafone Message+ neodečítají data z datového tarifu/balíčku. Chat Pass funguje pouze v případě, že je aktivní měsíční datový balíček (například předaktivovaný balíček zmíněný v bodě 2b). Pokud na daném čísle není žádný datový balíček aktivní, dochází automaticky k deaktivaci Chat Passu a zákazník ztrácí nárok na slevu 100 % na 6 měsíců.

3. Karta je určena novým zákazníkům a lze ji pořídit u vybraných partnerů a na e-shopu Vodafone. Prodejní místa, kde je karta k dispozici, jsou viditelně označena reklamními materiály s jejím vyobrazením. Karta je na vybraných prodejních místech dostupná vždy jen do vyčerpání zásob.

4. Doporučená cena karty je 200 Kč.

5. Pro tuto kartu platí Podmínky Předplacené karty 30.

6. V otázkách neupravených v těchto podmínkách a podmínkách Předplacené karty 30  platí Podmínky pro poskytování předplacených služeb společnosti Vodafone, platný Ceník služeb, Podmínky poskytování datových služeb, podmínky služby Vodafone Pass a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.

7. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČO 25788001 (a její síť, produkty a služby).

8. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto podmínky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

9. Tyto Podmínky nabývají účinnosti dne 1. 1. 2022.