Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky vánoční nabídky „3 měsíce zdarma pro Pevné připojení na doma“

1. Kdo může nabídku využít

Pro všechny zákazníky, kteří si nově pořídí službu Pevné připojení 2/6/8/10/16/20/30/50/100/150/250/300/500/1000 Mb/s (bývalá síť UPC).

Pro Pevné připojení 10/30/50 Mb/s – 4G LTE je nabídka platná pouze v rámci prodeje kombinované nabídky.

Tato nabídka se nevztahuje na firemní zákazníky s rámcovou smlouvou, kteří si nově pořídí Pevné připojení od Vodafonu. Po dobu platnosti vánoční nabídky 2020 mají tito zákazníci možnost využít extra 20% slevy do rámcové smlouvy.

Nabídka je platná v období od 12. 11. 2020 do 31. 3. 2021.

Splátky za zařízení a pořizovací cena modemu nejsou součástí nabídky. V případě pronájmu zařízení je sleva 100 % na dané období aplikována. 

V případě prodeje samostatné služby Pevné připojení se 100 % na 3 měsíce lze pořídit modem bez možnosti splátek.

Nabídka není určena pro firemní zákazníky s rámcovou smlouvou a zákazníky Vodafone OneNet.

2. Aktivace a deaktivace nabídky

K aktivaci nabídky vedou hned tři cesty. Zastavte se v naší prodejně, pokud to chcete probrat osobně, případně zavolejte na Vodafone zákaznickou linku, nebo to jednoduše vyřešíte online v našem eShopu.

Při aktivaci nabídky získává zákazník zvýhodněnou nabídku 100% sleva na 3 měsíce na rychlostní profily uvedené v bodě 1.

Příklad:

Účtování exUPC konektivita: Na první, poměrné fakturaci se ve vašem Vyúčtování zobrazí poměrná část z ceny služby se slevou 100 %. Následující 2 Vyúčtování vám budeme aplikovat slevu 100 % na celý měsíc. Čtvrtá fakturace bude vystavena ze 100% slevy do dne trvání podmínky promoakce (tzn. do 3 měsíců od zakoupení služby) a za část období z poměrné standardní ceny do konce zúčtovacího období.

Vodafone konektivita: Na první fakturaci se ve vašem Vyúčtování zobrazí poměrná část z ceny služby se slevou 100 % (jedná se o poměrnou část období od zakoupení služby). Následující 3 Vyúčtování vám budeme aplikovat slevu 100 % na celý měsíc.


3. Společná ustanovení

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb společnosti Vodafone Czech Republic a. s., platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a. s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.

Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

V případě podezření na zneužití nabídky si Vodafone vyhrazuje právo neaktivovat službu či deaktivovat slevy.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 12. 11. 2020.