Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky vánoční nabídky „3 měsíce zdarma pro Pevné připojení na doma“

1. Kdo může nabídku využít

Pro všechny zákazníky, kteří si nově pořídí službu Pevné připojení 2/6/8/10/16/20/30/50/100/150/250/300/500/1000 Mb/s (bývalá síť UPC).

Pro Pevné připojení 10/30/50 Mb/s – 4G LTE je nabídka platná pouze v rámci prodeje kombinované nabídky.

Tato nabídka se nevztahuje na firemní zákazníky s rámcovou smlouvou, kteří si nově pořídí Pevné připojení od Vodafonu. Po dobu platnosti vánoční nabídky 2020 mají tito zákazníci možnost využít extra 20% slevy do rámcové smlouvy.

Nabídka je platná v období od 12. 11. 2020 do 31. 3. 2021.

Splátky za zařízení a pořizovací cena modemu nejsou součástí nabídky. V případě pronájmu zařízení je sleva 100 % na dané období aplikována. 

V případě prodeje samostatné služby Pevné připojení se 100 % na 3 měsíce lze pořídit modem bez možnosti splátek.

Nabídka není určena pro firemní zákazníky s rámcovou smlouvou a zákazníky Vodafone OneNet.

2. Aktivace a deaktivace nabídky

K aktivaci nabídky vedou hned tři cesty. Zastavte se v naší prodejně, pokud to chcete probrat osobně, případně zavolejte na Vodafone zákaznickou linku, nebo to jednoduše vyřešíte online v našem eShopu.

Při aktivaci nabídky získává zákazník zvýhodněnou nabídku 100% sleva na 3 měsíce na rychlostní profily uvedené v bodě 1.

Příklad:

Účtování exUPC konektivita: Na první, poměrné fakturaci se ve vašem Vyúčtování zobrazí poměrná část z ceny služby se slevou 100 %. Následující 2 Vyúčtování vám budeme aplikovat slevu 100 % na celý měsíc. Čtvrtá fakturace bude vystavena ze 100% slevy do dne trvání podmínky promoakce (tzn. do 3 měsíců od zakoupení služby) a za část období z poměrné standardní ceny do konce zúčtovacího období.

Vodafone konektivita: Na první fakturaci se ve vašem Vyúčtování zobrazí poměrná část z ceny služby se slevou 100 % (jedná se o poměrnou část období od zakoupení služby). Následující 3 Vyúčtování vám budeme aplikovat slevu 100 % na celý měsíc.


3. Společná ustanovení

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb společnosti Vodafone Czech Republic a. s., platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a. s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.

Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

V případě podezření na zneužití nabídky si Vodafone vyhrazuje právo neaktivovat službu či deaktivovat slevy.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 12. 11. 2020.