Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky Tarif na 3 měsíce zdarma pro zákazníky s Pevným internetem

1. Kdo může nabídku využít

Všichni stávající zákazníci, kteří mají na svém Zákaznickém účtu aktivní Pevný internet déle než tři měsíce a mají uhrazeny minimálně 3 vyúčtování a zároveň nemají hlasový tarif.

Slevu na hlasový tarif na tři měsíce lze uplatnit pouze na nové telefonní číslo, přenesené číslo od konkurence, či na migraci předplacené karty na tarifní řešení.

Danou promoakci lze využít pouze jednorázově na celý zákaznický účet. Zákazník v rámci promo akce může využít slevu na jednu vybranou nabídku kombinovaného tarifu.

Nabídka není určena pro firemní zákazníky s rámcovou smlouvou a zákazníky Vodafone OneNet.

Nabídka není určena pro zákazníky, kteří v posledních 24 měsících uplatnili slevu na hardware.

2. Aktivace a deaktivace nabídky

K aktivaci nabídky vedou hned dvě cesty. Zastavte se v naší prodejně, pokud to chcete probrat osobně, nebo zavolejte na Vodafone zákaznickou linku.

Mějte prosím na paměti, že aktivace služeb je podmíněna placeným Pevným internetem minimálně 3 měsíce a žádným hlasovým tarifem.

Zákazník od nás získá 100% slevu na hlasový tarif na 3 měsíce na vybraný tarif od společnosti Vodafone.

Příklad:

Na následující fakturaci se ve vašem Vyúčtování zobrazí poměrná část z ceny služby (jedná se o poměrnou část období od zakoupení služby) také se slevou 100%. A následující 3 Vyúčtování vám budeme aplikovat slevu 100 % na vybraný hlasový tarif.

Po ukončení 100% slevy se hlasový tarif začne automaticky účtovat podle platného ceníku.

Tarify, na které se PROMO akce vztahuje: akce vztahuje:

Red Basic, Red Standard, Business Red Super, Red Extra, Bussines Red Extra, Red Maxi, Business Red Maxi, Vodafone Neomezený Basic, Vodafone Neomezený.


3. Společná ustanovení

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb společnosti Vodafone Czech Republic a. s., platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a. s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.

Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

V případě podezření na zneužití nabídky si Vodafone vyhrazuje právo neaktivovat službu či deaktivovat slevy.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 22. 2. 2021.