Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky promoakce „Regionální nabídka – Zařízení se slevou 3 000 Kč “

Promoakci v Novém Jičíně a Chomutově můžete využít od 4. 5. 2020 do 31. 7. 2020.

Promoakci v Šumperku, Mělníce a Jablonci nad Nisou můžete využít od 1. 6. 2020 do 31. 8. 2020.

Promoakci ve Zlíně a v Pardubicích můžete využít od 20. 7. 2020 do 20. 10. 2020.

Na úvod, abychom si rozuměli, jen pár základních pojmů:

Minimální měsíční plnění je smluvní závazek mezi Zákazníkem a Vodafonem, ve kterém se zákazník zavazuje plnit každý měsíc po dobu 2 let (24 Vyúčtování) určitou částku

Jistina je vratná finanční záloha, kterou nám nový zákazník zaplatí při nákupu zařízení se slevou. Peníze zákazníkovi vrátím hned po prvních 3 řádně zaplacených Vyúčtováních

Nový zákazník – paušální zákazník, který je s námi méně než 12 měsíců

Věrný zákazník – paušální zákazník, který je s námi minimálně 12 měsíců a jeho celková útrata je za poslední 3 měsíce alespoň 150 Kč měsíčně.

PRO KOHO JSME PROMOAKCI PŘIPRAVILI

Nabídku „Regionální nabídka“ (dále jen „Nabídka“) jsme připravili jak pro nové, tak pro stávající zákazníky Vodafonu, kteří splňují podmínky uvedené níže.

Nabídka není určena pro firemní zákazníky se smlouvou BMSL, zákazníky se zaměstnaneckou nabídkou nebo v rámci Šplhni si, a zákazníky Vodafone OneNet. Ti si ale určitě vyberou z jiných na míru šitých nabídek.

NA CO MŮŽETE SLEVU 3 000 KČ UPLATNIT

Slevu 3 000 Kč můžete využít na chytré telefony, tablety, notebooky, televizor, herní konzole nebo chytré hodinky se SIM/eSIM a pořídit si je můžete v  prodejnách v Novém Jičíně a Chomutově.

JAK NABÍDKA FUNGUJE A JAK JI ZÍSKAT

Slevu máme připravenou jak pro nové zákazníky, tak i pro ty, kteří už s námi mají společný signál pár let. A pokud nevíte, kam se zařadit, naši prodejci vám rádi poradí. Slevu na zařízení dostáváte jednou za 24 měsíců, tzn. jednou za dobu trvání smlouvy.

Jste náš NOVÝ zákazník? Děkujeme.

  • Slevu na vybraná zařízení vám s radostí nadělíme hned při uzavření smlouvy na 24 měsíců.

Sleva 3 000 Kč je vaše, pokud si pořídíte tarif z řady Red se závazkem Minimálního měsíčního plnění ve výši od 390 Kč, s pevným internetem na doma.

Zařízení si můžete pořídit za standardní cenu nebo na splátky. Protože jste pro nás nový zákazník, bude třeba složit tzv. jistinu, a to 1.000 Kč. Nebojte, Bezpečnostní jistinu vám vrátíme hned, jak uhradíte včas a řádně 3 (a více) vystavená Vyúčtování.

  • Pokud se ozvete v době trvání Nabídky a budete k nám chtít přenést číslo od konkurence, tak garantujeme, že slevu dostanete i v případě, že se samotný přenos uskuteční až po skončení této Nabídky. Zařízení se slevou vám dáme hned po aktivaci čísla.

Jste náš VĚRNÝ zákazník? Vážíme si toho.

Slevu na vybraná zařízení vám s radostí nadělíme, hned jak s námi prodloužíte smlouvu na dalších 24 měsíců.

Sleva 3 000 Kč je vaše, pokud si pořídíte tarif z řady Red se závazkem Minimálního měsíčního plnění ve výši od 390 Kč, s pevným internetem na doma.

Zařízení si můžete pořídit za standardní cenu nebo na splátky. Díky tomu, že jste náš zákazník, a už se nějaký ten pátek známe, nemusíte skládat žádnou Bezpečnostní jistinu.

 

KDE SI NABÍDKU POŘÍDÍTE?

Ke slevě vedou hned tři cesty. Zastavte se v naší prodejně v Chomutově nebo Novém Jičíně, pokud to chcete probrat osobně, nebo zanechte své číslo na webové stránce www.vodafone.cz/novyjicin pokud jste z Novojičínska nebo na www.vodafone.cz/chomutov, pokud jste z okolí Chomutova. Případně zavolejte zástupci Vodafonu na číslo uvedené na letáku nebo plakátu.

KDYŽ SI ZRUŠÍTE SMLOUVU PŘEDČASNĚ

Mrzí nás to, ale rozumíme, že je někdy potřeba ukončit závazek Minimálního měsíčního plnění. Jen mějte na paměti, že v takovém případě budete muset doplatit zlevněné zařízení do výše plné standardní ceny před slevou.

SPOLEČNÁ USTANOVENÍ

  1. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, podmínky služeb, podmínky Vodafone Pass, platný ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách vodafone.cz.
  2. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.
  3. Vyhrazujeme si právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto podmínky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 4. 5. 2020.