Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Podmínky promo akce Vodafone Roaming na den – navyšujeme data na 500 MB, která si užijete v zemích mimo EU

Na úvod, abychom si rozuměli, jen pár základních pojmů:

Základním objemem dat se rozumí počet megabajtů (MB) nebo gigabajtů (GB), který zákazník získává v rámci svého datového tarifu.

Roamingem se rozumí využívání mobilních služeb v zahraničí.

DataLimit pro roaming umožňuje nastavit určitý počet obnovení dat – tedy kolikrát chcete data automaticky dokoupit. V základu je nastavený na nula dokupů.

Roamingovým tarifem se rozumí způsob a výše účtovaných poplatků spojených s poskytovanou službou v roamingu.

Domácím tarifem se rozumí způsob a výše účtovaných poplatků spojených s poskytovanou službou pro využívání v České republice (dále „ČR“).

Promo akce níže se vztahuje na službu Vodafone Roaming na den (dále také jen „Roamingový tarif“).

Pro koho jsme promo akci připravili

Roamingový tarif si aktivujete s Domácími tarify, které obsahují neomezené či volné jednotky do všech sítí (minuty, SMS), a pro využití dat v roamingu musí mít váš Domácí tarif dostatečný objem domácích dat, ze kterých je čerpáno.

U Domácích tarifů, které již v sobě obsahují 7 dní Roamingu na den – zóna svět, tato promo akce platí též a k navýšení dat dojde automaticky ode dne platnosti promo akce.

Mějte na paměti, že Roamingový tarif nelze kombinovat s ostatními roamingovými datovými tarify a roamingovým tarifem World Roaming.

Jak Roamingový tarif funguje

V EU jste jako doma, takže tam vám žádný poplatek účtovat nebudeme. Mimo EU, v zóně svět, využitím Roamingového tarifu čerpáte za denní poplatek 199 Kč volné či neomezené jednotky do všech sítí (minuty a SMS) ze svého Domácího tarifu v rámci navštívené země a do České republiky.

Denní poplatek 199 Kč vám naúčtujeme, jakmile v zahraničí uskutečníte nebo přijmete hovor, připojíte se k internetu nebo odešlete SMSku. Příchozí SMS zprávy jsou zdarma a poplatek nespustí. Pokud máte tarif, který už v sobě obsahuje 7 dní Roamingu na den, můžete si v rámci měsíce užít 7 volných dní. Od osmého dne pak zaplatíte poplatek 199 Kč.

V zóně svět za denní poplatek 199 Kč máte k dispozici:

a)     S neomezeným tarifem

Od aktivace celých 24 hodin neomezeně voláte a SMSkujete, a to na všechna čísla v zemi, kde právě jste, i do České republiky. V rámci těchto 24 hodin můžete navíc v klidu prodatovat nově až 500 MB z domácího balíčku. Objem dat si můžete kdykoliv jednoduše navýšit v Internetové samoobsluze či aplikaci Můj Vodafone o dalších 500 MB za 149 Kč.

b)     S tarifem, který obsahuje volné jednotky do všech sítí

Během 24 hodin využíváte volné minuty nebo SMS ze svého tarifu a k tomu samozřejmě čerpáte krásných 500 MB z domácích dat. Jakmile své volné jednotky vyčerpáte, další minuta volání bude stát 3,49 Kč a SMS 1,51 Kč.

Čerpání objemu dat a jejich navýšení v zóně svět

V rámci Roamingu na den máte k dispozici nově 500 MB dat, která se odečítají z vašeho domácího datového balíčku. Pokud budete potřebovat dat víc, jednoduše si v Můj Vodafone nastavíte DataLimit pro roaming tj. počet automatických dokupů (vždy 500 MB za 149 Kč). Jen se prosím ujistěte, že máte v domácím tarifu dostatek nevyčerpaných dat. 

O čerpání objemu dat vás informujeme v internetové samoobsluze Můj Vodafone, aplikaci Můj Vodafone a/nebo SMS zprávou na kontaktní číslo.

Kde Roamingový tarif využijete

Vodafone Roaming na den můžete mít nastavený pořád, ať pojedete kamkoli. Za jeho využívání v EU, Norsku, Lichtenštejnsku, Velké Británii a na Islandu nic neplatíte.

A v zóně svět za poplatek 199 Kč (nebo v rámci volných 7 dní Roamingu na den u vybraných tarifů) ho využijete v těchto vybraných zemích:

Afghánistán, Albánie, Alžírsko, Anguilla, Antigua a Barbuda, Argentina, Arménie, Aruba, Austrálie, Ázerbájdžán, Bahrajn, Bangladéš, Barbados, Bělorusko, Benin, Bermudy, Bolívie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Britské Panenské ostrovy, Brunej, Burkina Faso, Curaçao, Čad, Černá Hora, Demokratická republika Kongo, Dominika, Dominikánská republika, Egypt, Ekvádor, Faerské ostrovy, Fidži, Filipíny, Francouzská Polynésie, Ghana, Grenada, Gruzie, Guatemala, Guinea-Bissau, Haiti, Honduras, Hongkong, Chile, Indie, Indonésie, Irák, Írán, Izrael, Jamajka, Japonsko, Jihoafrická republika, Jižní Korea, Jordánsko, Kajmanské ostrovy, Kambodža, Kanada, Katar, Kazachstán, Keňa, Kolumbie, Kostarika, Kuvajt, Kyrgyzstán, Libye, Macao, Madagaskar, Makedonie, Malajsie, Maroko, Mauricius, Mauritánie, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Mosambik, Myanmar, Nepál, Niger, Nigérie, Nikaragua, Nizozemské Antily, Nový Zéland, Omán, Palestina, Panama, Papua-Nová Guinea, Paraguay, Pobřeží slonoviny, Portoriko, Rusko, Rwanda, Salvador, Samoa, Saúdská Arábie, Senegal, Seychely, Singapur, Spojené arabské emiráty, Spojené státy americké, Srbsko, Srí Lanka, Středoafrická republika, Surinam, Svatá Lucie, Svatý Kryštof a Nevis, Svatý Vincenc a Grenadiny, Šalamounovy ostrovy, Švýcarsko, Tanzanie, Thajsko, Tchaj-wan (čínská provincie), Tonga, Trinidad a Tobago, Turecko, Turks a Caicos, Uganda, Ukrajina, Uruguay, Uzbekistán, Vanuatu, Zambie.

V zemích, kde není služba Roaming na den dostupná, určuje ceny volání, SMS a internetu tarif World Roaming.

Kde si Roamingový tarif pořídíte

Abyste mohli využívat tento Roamingový tarif, aktivujte si ho předem buď v Internetové samoobsluze, nebo v mobilní aplikaci Můj Vodafone, přes operátora Linky péče o zákazníky, nebo v prodejně Vodafonu. Aktivace i deaktivace Roamingového tarifu je zdarma a probíhá ihned.

Společná ustanovení

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, podmínky služeb, podmínky Vodafone Roamingu na den, platný ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách vodafone.cz.

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2,
155 00 Praha 5, IČ 25788001.

Vyhrazujeme si právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tuto promo akci, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Tato promo akce pro vás platí od 6. 2. 2020 do 30. 9. 2021.

Vytisknout