Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky „Zvýhodněná kombinovaná nabídka služeb pro město Třinec“

Pro koho jsme nabídku připravili

Nabídku „Zvýhodněná kombinovaná nabídka služeb pro město Třinec“ (dále jen „Nabídka“) jsme připravili jak pro nové, tak pro stávající zákazníky Vodafonu, kteří splňují podmínky uvedené níže. Nabídka je prozatím platná od 15.9. 2020 do 31.12. 2020.

Nabídka není určena pro firemní zákazníky se smlouvou BMSL, zákazníky se zaměstnaneckou nabídkou nebo v rámci programu Šplhni si, a zákazníky Vodafone OneNet.

Kdo může nabídku využít

Pro všechny obyvatele města Třince a okolí, na jejíž adrese je dostupný pevný internet od společnosti SilesNet. Stačí se připojit a můžete k němu mít zvýhodněný mobilní tarif nebo digitální TV od Vodafonu.

Provozovatelem pevného připojení je tedy společnost SilesNet s.r.o. a všechny ostatní služby pořídíte u naší společnosti Vodafone.

Navíc si zákazník může pořídit nové zařízení se slevou 3 000 - 5 000 Kč.

Jak nabídka funguje a jak ji získat

K aktivaci nabídky vede jednoduchá cesta. Zastavte se v naší prodejně v Třinci Hypermarket Albert, kde s naším specialistou vyřešíte celkovou nabídku. Rád Vám s výběrem tarifu pomůže a poté předá Vaše údaje společnosti SilesNet pro objednání pevného internetu na doma. Pokud již službu od společnosti Siles Net využíváte, vezměte sebou prosím poslední fakturaci.

Fakturu za služby Siles Net prosím nezapomeňte, neboť až po jejím předložení Vám budeme moci na naší pobočce v Třinci aktivovat slevy na Vodafone tarif a Vodafone televizi.

Při aktivaci nabídky získává zákazník pevný internet za speciální cenu 315 Kč za měsíc a zvýhodněné tarify od Vodafone oproti standardní nabídce.

Aby zákazník mohl dostat výhodnou nabídku služeb, musí si aktivovat služby od SilesNet a zároveň od VF. Pokud si zákazník od druhého poskytovatele službu neobjedná do 30ti kalendářních dní, dojde k porušení těchto podmínek a společnost Vodafone má právo ke zrušení slev a doúčtování standardních cen tarifu dle ceníku.

Pořízení služeb

Pořízení této Nabídky je možno pouze za předpokladu, že se zákazník nachází na adrese, kde společnost SilesNet poskytuje pevný internet s rychlostí 1 Gbps.

Při pořízení Vodafone služeb na pobočce v Třinci berete na vědomí, že vaše vybrané osobní údaje budou  poskytnuty společnosti SilesNet viz. Výše. Vaše vybrané údaje budu zpřístupněny společnosti SilesNet za účelem splnění podmínek pro poskytnutí této zvýhodněné kombinované nabídky.

Vybranými osobními údaji dle předchozího odstavce, a to včetně vašich kontaktních údajů poskytnutých společnosti SilesNet za účelem vašeho kontaktování, jsou: Jméno, Příjmení, kontaktní telefonní číslo, Vaše emailová adresa a adresa, na které budete instalovat pevné připojení od společnosti Siles net.

Vyúčtování

Jelikož jde o spolupráci společnosti Vodafone a společnosti SilesNet budou zákazníkovi účtovány služby na dvou samostatných vyúčtováních.

NA CO MŮŽETE SLEVU 3 000 – 5000 KČ UPLATNIT

Slevu na zařízení můžete využít na chytré telefony, tablety, notebooky, televizor, herní konzole nebo chytré hodinky se SIM/eSIM a pořídit si je můžete přímo na prodejně v Třinci.

Slevu na vybraná zařízení vám s radostí nadělíme hned při uzavření smlouvy na 24 měsíců.

Kde si naídku pořídíte?

Ke slevě vedou hned dvě cesty. Zastavte se v naší prodejně v Třinci nebo zanechte své číslo na webové stránce www.vodafone.cz/trinec.

Společná ustanovení

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách  https://www.vodafone.cz/internet/

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.

Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

V případě podezření na zneužití nabídky si Vodafone vyhrazuje právo zvýhodněné služby zrušit. Stejně tak nastavení slev.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 15. 9. 2020.