Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky „To nejlepší od Vodafonu“ pro nefiremní zákazníky

1. Kdo může nabídku využít

Nabídku mohou využít všichni noví i stávající zákazníci, kteří si nově pořídí níže uvedenou kombinaci služeb mobilního tarifu a pevného internetu (tzv. Kombinovaná nabídka), a to od 2.5. 2022 do 30.6. 2022.

Stávající zákazník může nabídku využít při změně Pevného internetu na vyšší rychlost, pokud se tím zároveň navýší jeho měsíční cena za Pevný internet (navýšení měsíční ceny za službu se počítá z ceny bez modemu a po uplatnění všech slev).

Stávající zákazník může nabídku využít i při aktivaci nové, tzv. Kombinované nabídky, nebo při aktivaci nové služby do Kombinované nabídky, pokud se tím navýší její měsíční cena.

Nabídka je určena pouze spotřebitelům. Nabídka není určena právnickým osobám, podnikajícím fyzickým osobám a nevztahuje se na zákazníky, kteří za posledních 6 měsíců využili Promo: Vánoce 2021 a „Gigabit – výhodně napořád“.

Nabídku nelze kombinovat s jinou nabídkou zvýhodněné ceny na některý z tarifů tzv. Kombinované nabídky.

2. Aktivace a deaktivace nabídky

K aktivaci nabídky vedou hned tři cesty. Zastavte se v naší prodejně, pokud to chcete probrat osobně, případně zavolejte na Vodafone zákaznickou linku, nebo to jednoduše vyřešíte online v našem eShopu.

Nabídka se vztahuje na kombinaci některého z těchto mobilních tarifů:

A) Start 250 Minut, Red Basic, Vodafone Neomezený Basic, Vodafone Neomezený Super, Vodafone Neomezený Premium 5G,

a některého z těchto služeb pevného internetu:

B) Pevný internet 500 Mb/s, Pevný internet 1 Gb/s, Pevný internet Kabel 500 Mb/s, Pevný internet Kabel 1 Gb/s.

V případě aktivace libovolné kombinace mobilního tarifu pod bodem A) a pevného internetu pod bodem B) získá zákazník slevu na pevný internet v této výši: 30% slevu na měsíční poplatek za Pevný internet 500 Mb/s, 34% slevu na měsíční poplatek za služby: Pevný internet 1 Gb/s, Pevný internet Kabel 1 Gb/s (bývalá síť exUPC) nebo 35% slevu na měsíční poplatek za službu Pevný internet Kabel 500 Mb/s (bývalá síť exUPC).

V případě změny některého z tarifů na jiný tarif nebo deaktivace některého z tarifů se sleva automaticky deaktivuje a zákazník hradí cenu dle aktuálního ceníku, která je v době změny v aktuální nabídce.

Zvýhodnění se nevztahuje na poplatky za pronájem modemu, které činí:

A) Poplatek 70 Kč za pronájem modemu u služeb: Pevný internet Kabel 500 Mb/s.

B) Poplatek 80 Kč za pronájem modemu u služeb: Pevný internet 500 Mb/s.

C) Poplatek 100 Kč za pronájem modemu je u služeb: Pevný internet 1 Gb/s, Pevný internet Kabel 1 Gb/s.

3. Společná ustanovení

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb společnosti Vodafone, podmínky služby Vodafone Pevný internet, podmínky příslušných mobilních tarifů, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách https://www.vodafone.cz/internet

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a. s. (a její síť, produkty a služby), se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.

Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz , nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

V případě podezření na zneužití nabídky si Vodafone vyhrazuje právo neaktivovat službu na telefonním čísle či deaktivovat slevy. Na danou slevu nevzniká právní nárok.

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 2.5. 2022.