Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Podmínky nabídky „Sluchátka Airpods 2019 za 1777 Kč“

PRO KOHO JSME NABÍDKU PŘIPRAVILI

Nabídku „Sluchátka Airpods 2019 za 1777 Kč““ (dále jen „Nabídka“) jsme připravili jak pro nové, tak pro stávající zákazníky Vodafonu, kteří splňují podmínky uvedené níže.

JAK NABÍDKA FUNGUJE A JAK JI ZÍSKAT

Při zakoupení mobilního telefonu Apple iPhone 13 série získáte možnost si zakoupit sluchátka s drátovým nabíjením Apple AirPods (2019) za zvýhodněnou cenu 1 777 Kč.

KDE SI NABÍDKU POŘÍDÍTE?

Ke slevě vedou hned tři cesty. Jednoduše si je zakoupíte online v našem eShopu. Zastavte se v naší prodejně, pokud to chcete probrat osobně, případně zavolejte na Vodafone zákaznickou linku.

DO KDY JE NABÍDKA PLATNÁ?

Nabídka je platná do 5. 10. 2022 nebo do vyprodání zásob.

SPOLEČNÁ USTANOVENÍ

  • 1.   V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb společnosti Vodafone, podmínky služeb a zboží za zvýhodněnou cenu, podmínky služeb, podmínky výše uvedených tarifů a služeb, platný ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách vodafone.cz.
  • 2.   Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.
  • 3.   Vyhrazujeme si právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto podmínky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 5. 9. 2022