Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky „Předprodej konzolí Sony PlayStation 5 se slevou až 4 000 Kč“

Na úvod, abychom si rozuměli, jen pár základních pojmů:

Minimální měsíční plnění je smluvní závazek mezi zákazníkem a Vodafonem, ve kterém se zákazník zavazuje plnit každý měsíc po dobu 2 let (24 Vyúčtování) určitou částku.

Jistina je vratná finanční záloha, kterou nám nový zákazník zaplatí při nákupu zařízení se slevou. Peníze zákazníkovi vrátíme hned po prvních 3 řádně zaplacených Vyúčtováních.

Nový zákazník – paušální zákazník, který je s námi méně než 12 měsíců.

Věrný zákazník – paušální zákazník, který je s námi minimálně 12 měsíců a jeho celková útrata je za poslední 3 měsíce alespoň 150 Kč měsíčně.

PRO KOHO JSME NABÍDKU PŘIPRAVILI

Nabídku „Předprodej konzolí Sony PlayStation 5“ (dále jen „Nabídka“) jsme připravili jak pro nové, tak pro stávající zákazníky Vodafonu, kteří splňují podmínky uvedené níže.

Nabídka není určena pro zákazníky Vodafone OneNet. Ti si ale určitě vyberou z jiných na míru šitých nabídek.

 

JAK NABÍDKA FUNGUJE A JAK JI ZÍSKAT

Předprodej konzolí spouštíme 2. 11. 2020, a to pouze na stránkách https://www.vodafone.cz/playstation5/

Konzoli získáte s našimi hlasovými tarify v kombinaci s internetem na doma. Stačí nově uzavřít či prodloužit smlouvu na 24 měsíců s minimálním měsíčním plněním od 349 Kč. A pokud jste náš věrný zákazník, můžete si ji navíc pořídit už od za 1 Kč a zbytek rozprostřít do měsíčních splátek. Na stránkách nám na sebe nechejte kontakt se svým telefonním číslem a my se vám v co nejkratším čase ozveme. 

Konzole PlayStation 5 a PlayStation 5 Digital Edition máme připraveny jak pro nové zákazníky, tak i pro ty, kteří už s námi mají společný signál pár let. Slevu na zařízení dostáváte jednou za 24 měsíců, tzn. jednou za dobu trvání smlouvy. K zákaznickému účtu je možné pořídit jednu konzoli. Nabídka je limitovaná a platí pouze do vyprodání zásob.

Konzoli vám odešleme nejdříve 19. 11. 2020, kdy začne oficiální prodej, a nejpozději 27. 11. 2020.

Jste náš NOVÝ zákazník? Děkujeme.

  • Slevu na PlayStation 5 vám s radostí nadělíme hned při uzavření smlouvy
na 24 měsíců.

Sleva 2 000 Kč je vaše, pokud si pořídíte jeden z následujících tarifů: Red Basic, Red Standard, Red Extra, Red Maxi, Business Red Super, Business Red Extra, Business Red Maxi nebo Vodafone Neomezený se závazkem Minimálního měsíčního plnění ve výši od 390 Kč s internetem na doma.

Sleva 4 000 Kč je vaše, pokud si pořídíte jeden z následujících tarifů:

Red Basic pro 2 členy, Red Standard pro 2 členy, Red Extra, Red Maxi, Business Red Extra, Business Red Maxi se závazkem Minimálního měsíčního plnění ve výši od 790 Kč s internetem na doma nebo tarif Vodafone Neomezený spolu s internetem na doma se závazkem Minimálního měsíčního plnění na 24 měsíců.

Zařízení si můžete pořídit za standardní cenu nebo na splátky. Protože jste pro nás nový zákazník, bude třeba složit tzv. jistinu. Pokud čerpáte slevu 2 000 Kč nebo 4 000 Kč, jistina bude 1 000 Kč. Nebojte se, Volací jistinu vám vrátíme, hned jak uhradíte včas a řádně 3 (a více) vystavená Vyúčtování.

  • Pokud se ozvete v době trvání nabídky a budete k nám chtít přenést číslo od konkurence, garantujeme, že slevu dostanete i v případě, že se samotný přenos uskuteční až po skončení této nabídky. Zařízení se slevou vám dáme hned po aktivaci čísla.

Jste náš VĚRNÝ zákazník? Vážíme si toho.

  • Slevu na vybraná zařízení vám s radostí nadělíme, hned jak s námi prodloužíte smlouvu na dalších 24 měsíců.

Sleva 2 000 Kč je vaše, pokud si pořídíte jeden z následujících tarifů: Red Basic, Red Standard, Red Extra, Red Maxi, Business Red Super, Business Red Extra, Business Red Maxi nebo Vodafone Neomezený se závazkem Minimálního měsíčního plnění ve výši od 390 Kč s už s internetem na doma.

Sleva 4 000 Kč je vaše, pokud si pořídíte jeden z následujících tarifů:Red Basic pro 2 členy, Red Standard pro 2 členy, Red Extra, Red Maxi, Business Red Extra, Business Red Maxi se závazkem Minimálního měsíčního plnění ve výši od 790 Kč s internetem na doma nebo tarif Vodafone Neomezený spolu s internetem na doma se závazkem Minimálního měsíčního plnění na 24 měsíců. Pokud jste náš Věrný zákazník, k tarifu Vodafone Neomezený si můžete pořídit vybraná zařízení, která najdete v tabulce níže, za počáteční platbu od 1 Kč a zbytek na splátky.

Zařízení si můžete pořídit za standardní cenu nebo na splátky. Díky tomu, že jste náš zákazník a už se nějaký ten pátek známe, nemusíte skládat žádnou Volací jistinu.

A pro vás, našeho Věrného zákazníka, máme ještě další odměnu! Konzoli si můžete pořídit za první platbu 1 Kč a zbytek na splátky.

Výše slevy Zařízení Standardní cena Počáteční platba Měsíční splátka Počet měsíců
4 000 Kč PlayStation 5 13 601 Kč 1 Kč 400 Kč 24
4 000 Kč PlayStation 5 Digital Edition 11 201 Kč 1 Kč 300 Kč 24

Počáteční platba – malou část kupní ceny nám zaplatíte hned při převzetí zařízení. Zbytek ceny vám pak rozprostřeme do měsíčních splátek. Nebojte se, naše splátky jsou bezúročné a nenavyšují kupní cenu zařízení, proto nezaplatíte ani korunu navíc.

Měsíční splátka – částka, kterou vám za zařízení měsíčně připíšeme k Vyúčtování.

Počet měsíců  doba, po kterou budete platit měsíční splátku. Pokud se rozhodnete splatit zbylou část dřív, určitě můžete a nezaplatíte za to ani korunu navíc.

 

KDE SI NABÍDKU POŘÍDÍTE?

Pořízení PlayStation 5 se slevou vyřešíte pouze online na stránce https://www.vodafone.cz/playstation5/. Stačí nám na sebe nechat kontakt a naši operátoři se s vámi co nejdříve telefonicky spojí.

Nárok na nákup z předprodeje mají zákazníci dle pořadí, ve kterém na sebe nechali kontakt, a pokud splní podmínky pořízení konzole.

 

KDYŽ SI ZRUŠÍTE SMLOUVU PŘEDČASNĚ

Mrzí nás to, ale rozumíme, že je někdy potřeba ukončit závazek Minimálního měsíčního plnění. Jen mějte na paměti, že v takovém případě budete muset doplatit zlevněné zařízení do výše plné standardní ceny před slevou.

SPOLEČNÁ USTANOVENÍ

  1. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb společnosti Vodafone Czech Republic a. s., podmínky služeb, podmínky Vodafone Pass, platný ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách vodafone.cz.
  2. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a. s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.
  3. Vyhrazujeme si právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto podmínky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 2. 11. 2020.