Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky: Předplacená karta 30 – Zlatá karta

„Předplacená karta 30 – edice Zlatá karta” je speciální edicí karty Předplacená karta 30. V ceně karty je počáteční extra kredit a balíček s 15 GB dat a SMS v síti neomezeně. 

„Předplacená karta 30 – edice Zlatá karta“ obsahuje:

1. Počáteční extra kredit ve výši 50 Kč, který má platnost 45 dní od aktivace SIM karty a který nelze použít na služby třetích stran;

2. Balíček ke kartě s automatickou obnovou – 10 GB dat a neomezené SMS v síti Vodafone se slevou 50 % na půl roku. Na první měsíc je přednastavený balíček v ceně, následujících 5 měsíců od aktivace SIM se automaticky obnoví za 200 Kč. Pokud se balíček z nějakého důvodu (například z nedostatku kreditu) v tomto období deaktivuje, zákazník si může znovu balíček aktivovat za zvýhodněnou cenu, pokud od aktivace SIM karty neuběhlo víc než půl roku. Po uplynutí 6 měsíců od aktivace SIM karty se balíček automaticky obnoví za plnou cenu dle Ceníku. 

K balíčku si zákazník může do odvolání aktivovat navíc 5 GB zdarma v samoobsluze Můj Vodafone. 

3. Karta je určena novým zákazníkům a lze ji pořídit na pobočkách Vodafone a od 1. 9. 2023 i u vybraných partnerů a na e-shopu Vodafone. Prodejní místa, kde je karta k dispozici, jsou viditelně označena reklamními materiály s jejím vyobrazením. Karta je na vybraných prodejních místech dostupná vždy jen do vyčerpání zásob.

4. Cena karty je 249 Kč.

5. Pro tuto kartu platí Podmínky Předplacené karty 30.

6. V otázkách neupravených v těchto podmínkách a podmínkách Předplacené karty 30 se uplatní Podmínky pro poskytování předplacených služeb společnosti Vodafone, platný Ceník služeb, Podmínky nabídky Balíčky k předplaceným kartám Vodafonu, a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.

7. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČO 25788001 (a její síť, produkty a služby).

8. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto podmínky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

9. Z důvodu ochrany Vodafone před zneužitím nabídek spojených s „Předplacenou kartou 30: edice Zlatá karta“ nebude při přechodu na jinou předplacenou kartu nebo při změně platební metody na Vyúčtování (tzn. při přechodu z předplacených služeb na Vyúčtování) převeden na úhradu Vyúčtování nevyčerpaný kredit ani extra kredit. Tento kredit nebude ani vyplacen v hotovosti.

10. V případě podezření na zneužívání služeb si společnost Vodafone vymezuje právo na blokaci, deaktivaci nebo změnu služby.

11. Vodafone má také výhradní právo omezit/ limitovat počet objednávek pro konkrétní uživatele, v případě nestandardního počtu objednávek nebo nestandardního způsobu objednání „Předplacené karty 30: edice Zlatá karta“.

12. V případě podezření na spekulativní nákup služeb „Předplacené karty 30: edice Zlatá karta“ si vyhrazuje Vodafone právo na změnu dané nabídky. Může službu deaktivovat, zrušit nebo změnit.

13. Také můžeme omezit služby v případě důvodného podezření na zneužívání služeb (například pokud jsou služby využívány k distribuci nevyžádaných nebo komerčních sdělení) či v případě užívání služeb způsobem, který může negativně ovlivnit kvalitu služeb poskytovaných jiným zákazníkům nebo provoz sítě či jakékoli její části (strojově generované služby).

14. Tyto Podmínky nabývají účinnosti dne 16. 8. 2023 a vztahují se pouze na novou edici Zlatých karet dostupnou na prodejnách Vodafonu od 16. 8. 2023. Starší edice Zlatých karet se i nadále řídí podmínkami ze dne 29. 6. 2023. Starší a nová edice Zlatých karet se liší informacemi v příbalovém letáku (a na zadní straně balení).