Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky: Předplacená karta 30 – Edice Volej

„Předplacená karta 30 – edice Volej” je speciální edicí karty Předplacená karta 30. V ceně karty je počáteční extra kredit a balíček Volání v síti neomezeně + 1,5 GB dat.

„Předplacená karta 30 – edice Volej“ obsahuje:

1. Počáteční extra kredit ve výši 150 Kč, který má platnost 45 dní od aktivace SIM karty a který nelze použít na služby třetích stran;

2. Balíček ke kartě s automatickou obnovou– Neomezené volání v síti + 1,5 GB dat na první měsíc v ceně karty. Poté se balíček obnoví automaticky za 149 Kč. Při nedostatku kreditu na obnovení balíčku se automaticky zruší.

3. Karta je určena novým zákazníkům a lze ji pořídit u vybraných partnerů a na e-shopu Vodafone. Prodejní místa, kde je karta k dispozici, jsou viditelně označena reklamními materiály s jejím vyobrazením. Karta je na vybraných prodejních místech dostupná vždy jen do vyčerpání zásob.

4. Doporučená cena karty je 200 Kč.

5. Pro tuto kartu platí Podmínky Předplacené karty 30.

6. V otázkách neupravených v těchto podmínkách a podmínkách Předplacené karty 30 se uplatní Podmínky pro poskytování předplacených služeb společnosti Vodafone, platný Ceník služeb, Podmínky nabídky Balíčky k předplaceným kartám Vodafonu, a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.

7. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČO 25788001 (a její síť, produkty a služby).

8. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto podmínky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

9. Z důvodu ochrany Vodafone před zneužitím nabídek spojených s „Předplacenou kartou 30: edice Volej“ nebude při přechodu na jinou předplacenou kartu nebo při změně platební metody na Vyúčtování (tzn. při přechodu z předplacených služeb na Vyúčtování) převeden na úhradu Vyúčtování nevyčerpaný kredit ani extra kredit. Tento kredit nebude ani vyplacen v hotovosti.

10. V případě podezření na zneužívání služeb si společnost Vodafone vymezuje právo na blokaci, deaktivaci nebo změnu služby.

11. Vodafone má také výhradní právo omezit/ limitovat počet objednávek pro konkrétní uživatele, v případě nestandardního počtu objednávek nebo nestandardního způsobu objednání „Předplacené karty 30: edice Volej“.

12. V případě podezření na spekulativní nákup služeb „Předplacené karty 30: edice Volej“ si vyhrazuje Vodafone právo na změnu dané nabídky. Může službu deaktivovat, zrušit nebo změnit.

13. Také můžeme omezit služby v případě důvodného podezření na zneužívání služeb (například pokud jsou služby využívány k distribuci nevyžádaných nebo komerčních sdělení) či v případě užívání služeb způsobem, který může negativně ovlivnit kvalitu služeb poskytovaných jiným zákazníkům nebo provoz sítě či jakékoli její části (strojově generované služby).

14. Tyto Podmínky nabývají účinnosti dne 29. 6. 2023.