Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky „Odměna za vysvědčení “

PRO KOHO JSME NABÍDKU PŘIPRAVILI

Nabídku „Odměna za vysvědčení“ jsme připravili pro děti stávajících zákazníků a pro zákazníky navštěvující základní či střední školu, kteří u nás využívají mobilní datové služby.

Nabídka není určena pro právnické osoby, pro firemní zákazníky s rámcovou smlouvou, ani pro zákazníky Vodafone OneNet. Ti si ale určitě vyberou z jiných na míru šitých nabídek.

Nabídku je možné aktivovat při předložení vysvědčení za školní rok 2021/2022 ze základních a středních škol.

JAK NABÍDKA FUNGUJE A JAK JI ZÍSKAT

Pokud u nás vaše dítě využívá tarifní řešení či dobíjecí kartu, může si s vysvědčením, které na konci tohoto školního roku obdrží ve škole, přijít pro odměnu - Neomezená data s neomezenou rychlostí na měsíc zdarma.

Na jakékoliv naší pobočce se ověříte administrátorským, či uživatelským heslem a ukážete našemu specialistovi vysvědčení vystavené roku 2022. Náš specialista zadá požadavek na aktivaci. Do 48 pracovních hodin obdržíte na telefonní číslo dítěte SMS o tom, že je odměna aktivní a vaše dítě může využívat Neomezená data s neomezenou rychlostí. Nemusí na cestách řešit wifi připojení.

Odměnu lze za jedno vysvědčení získat pouze jednou.

KDE SI NABÍDKU POŘÍDÍTE?

Pořídíte si ji jednoduše na naší pobočce Vodafone.

CO BYSTE JEŠTĚ MĚLI VĚDĚT

Služba bude aktivní poměrnou část stávajícího zúčtovacího období a poté celé jedno následující zúčtovací období.

Aby Služba mohla být zaktivována, je potřeba na stávajícím telefonním čísle využívat už před aktivací odměny jakýkoliv měsíční datový balíček.

SPOLEČNÁ USTANOVENÍ

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb společnosti Vodafone, podmínky služeb, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách vodafone.cz.

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.

Vyhrazujeme si právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto podmínky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

V případě podezření na zneužití nabídky si Vodafone vyhrazuje právo neaktivovat službu či deaktivovat slevy.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 29. 6. 2022 a platí do dne 15. 8. 2022.