Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky „Nabídka v newsletteru pro firemní zákazníky“

PRO KOHO JSME NABÍDKU PŘIPRAVILI

Nabídku „Sleva na zařízení pro podnikatele a firmy“ (dále jen „Nabídka“) jsme připravili pro stávající zákazníky Vodafonu, kteří splňují podmínky uvedené níže. Nabídka není určena pro spotřebitele. 

 
NA CO MŮŽETE SLEVU UPLATNIT

Slevu můžete využít na 3 modely telefonů Samsung (Samsung Galaxy A23 5G Black, Samsung Galaxy A53 5G Awesome Black, Samsung Galaxy S22 128 GB Phantom Black) a na zařízení eDohled (eDohled modul Standard, eDohled modul Maxi, eDohled modul Mini).

 

Slevu můžete využít pouze na jedno vybrané zařízení.

 
JAK NABÍDKA FUNGUJE A JAK JI ZÍSKAT

Slevu můžete získat zadáním vašeho telefonního čísla do formuláře na této internetové stránce. Po zadání čísla se vám ozveme ohledně uplatnění slevy.

 

Nabídka platí do 31. 10. 2022 nebo do vyprodání zásob zařízení, na něž je sleva poskytována.

SPOLEČNÁ USTANOVENÍ 

1. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách vodafone.cz. 
2. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001. 
3. Vyhrazujeme si právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto podmínky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 12.10. 2022.