Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky akce „Jarní dárek v podobě neomezených dat na měsíc zdarma“

Že nejsou Vánoce? Nevadí, u nás si můžete rozbalit dárek i na jaře.

PRO KOHO JSME NABÍDKU PŘIPRAVILI

Nabídku neomezených dat na 1 měsíc zdarma jsme připravili pro zákazníky, kteří si přenesou telefonní číslo
od jiného mobilního operátora k Vodafonu nebo si u nás nové telefonní číslo pořídí.

Nabídka není určena pro zákazníky s předplacenou platební metodou ani pro zákazníky Vodafone OneNet.
Ti si ale určitě vyberou z jiných na míru šitých nabídek.

Dárek v podobě neomezených dat na 1 měsíc zdarma je určen pro tyto tarify s paušální platební metodou:

  • Start 130
  • Start 250
  • Red Basic
  • Red Standard
  • Red Extra
  • Business Red Super
  • Business Red Extra

Aktivace a deaktivace nabídky

Dárek si můžete vyzvednout a aktivovat nejpozději do 31.5., a to pouze prostřednictvím mobilní aplikace Můj Vodafone nebo ve Vaší Internetové samoobsluze. Abychom vám jej mohli poslat, musíte mít aktivní souhlas se zasíláním obchodních sdělení. Od zadání požadavku na aktivaci dárku vám ho budeme do 3 pracovních dnů aktivovat.
Získáváte jej na do konce aktuálního zúčtovacího období a na jedno celé následující zúčtovací období.

Příklad:
Aktivace vašeho dárku proběhne dne 7. 5. 2021. Vaše zúčtovací období je ke každému 20. dni v měsíci.
Od 7. 5. 2021 do 19. 5. 2021 čerpáte neomezená data do konce aktuálního zúčtovacího období a poté je máte k dispozici ještě celé následující zúčtovací období, tzn.: od 20. 5. do 19. 6. včetně. 

Ve chvíli, kdy dojde k aktivaci neomezených dat, vám zašleme potvrzující SMS. Ukončení platnosti vám připomeneme SMSkou přesně za měsíc. Neomezená data si ale budete moci vychutnávat až do konce zúčtovacího období, ve kterém vám zprávu doručíme. Po ukončení platnosti balíčku neomezených dat budete moci využívat objem dat dle vámi aktuálně nastaveného tarifu. 

Společná ustanovení

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb společnosti Vodafone Czech Republic a. s., platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a. s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.

Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky jarní nabídky s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

V případě podezření na zneužití nabídky si Vodafone vyhrazuje právo neaktivovat službu na telefonním čísle, deaktivovat slevy nebo omezit využití daného promo.

Společnost Vodafone si vyhrazuje právo omezit služby i v případě důvodného podezření na zneužití neomezených datových balíčků ke stahování a nahrávání nadměrného datového objemu, který může negativně ovlivnit kvalitu služeb poskytovaných jiným zákazníkům nebo provoz sítě či jakékoli její části.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 20. 5. 2021 a nahrazují podmínky ze dne 7. 5. 2021.