Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky „Vodafone TV výhodně – Balíček Family na první 3 měsíce zdarma“

1. Kdo může nabídku využít

Nabídku mohou využít všichni noví i stávající zákazníci, kteří mají nebo si nově aktivují službu z nové nabídky Vodafone TV platné od 17.4.2023.

Tato nabídka je určena pouze spotřebitelům. Nabídka není určena právnickým osobám a podnikajícím fyzickým osobám.

Nabídku nelze kombinovat s jinou nabídkou zvýhodněné ceny na některý z tarifů. Nabídku může zákazník využít pouze jednou.

2. Aktivace a deaktivace nabídky

K aktivaci nabídky vedou hned tři cesty. Zastavte se v naší prodejně, pokud to chcete probrat osobně, případně zavolejte na Vodafone zákaznickou linku, nebo to jednoduše vyřešíte online zadáním svého tel. čísla do poptávkového formuláře.

2.1 Aktivace Vodafone TV výhodně – Balíček Family na první 3 měsíce zdarma

Nabídka se vztahuje na pořízení jak samostatné služby Vodafone TV, tak i na kombinaci služby Vodafone TV s pevným internetem.

Nabídka se vztahuje i na kombinaci služby Vodafone TV a některého z těchto mobilních tarifů:

Red Maxi, Neomezený Premium 5G, Neomezený Super, Neomezný Basic, Red Basic, Start 250, Start 130, Red Standard, #jetovtobě, Vodafone Neomezený, Red Extra

Zvýhodnění se nevztahuje na poplatky za pronájem set-top boxu

A/ Poplatek 70 Kč za pronájem set-top boxu typu Standard

B/ Poplatek 120 Kč za pronájem set-top boxu typu Premium

3. Společná ustanovení

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb společnosti Vodafone, podmínky služby Vodafone TV, podmínky příslušných služeb, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz/televize.

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a. s. (a její síť, produkty a služby), se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.

Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz , nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

V případě podezření na zneužití nabídky si Vodafone vyhrazuje právo neaktivovat službu na telefonním čísle či deaktivovat slevy. Na danou slevu nevzniká právní nárok.

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH a platí ke dni účinnosti těchto podmínek. 

Nabídka platí do 31. 10. 2023.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 14. 8. 2023