Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky „Každá domácnost může být Giga“

1. Kdo může nabídku využít

Nabídku mohou využít všichni noví i stávající zákazníci, kteří si nově pořídí níže uvedené služby pevného internetu, buď samostatně, nebo uvedenou kombinaci služeb mobilního tarifu a pevného internetu (tzv. Kombinovaná nabídka).

Stávající zákazník může nabídku využít při změně pevného internetu na vyšší rychlost, pokud se tím zároveň navýší jeho měsíční cena za pevný internet (navýšení měsíční ceny za službu se počítá z ceny bez modemu a po uplatnění všech slev).

Stávající zákazník může nabídku využít i při aktivaci nové, tzv. Kombinované nabídky, nebo při aktivaci nové služby do Kombinované nabídky, pokud se tím navýší její měsíční cena.

Nabídka je určena pouze spotřebitelům. Nabídka není určena právnickým osobám, podnikajícím fyzickým osobám a nevztahuje se na zákazníky, kteří za posledních 6 měsíců využili Promo: „Vánoční nabídka 2022“, a „Ještě výhodnější spojení od Vodafonu“ pro nefiremní zákazníky“

Nabídku nelze kombinovat s jinou nabídkou zvýhodněné ceny na některý z tarifů.

2. Aktivace a deaktivace nabídky

K aktivaci nabídky vedou hned tři cesty. Zastavte se v naší prodejně, pokud to chcete probrat osobně, případně zavolejte na Vodafone zákaznickou linku, nebo to jednoduše vyřešíte online v našem eShopu.

2.1 Aktivace samostatného pevného internetu

  • Pevný internet Kabel Basic se slevou 41% (za 294,41 Kč / měs.)
  • Pevný internet Kabel Super se slevou 34% (za 395, 34 Kč / měs.)
  • Pevný internet Kabel 1000 Mb/s se slevou 45% (za 494,45 Kč / měs.)

2.2 Aktivace Kombinované nabídky

Nabídka se vztahuje na kombinaci některého z těchto mobilních tarifů:

A) Start 250 Minut, Red Basic, Vodafone Neomezený Basic, Vodafone Neomezený Super, Vodafone Neomezený Premium 5G,

a některé z těchto služeb pevného internetu:

B)

  • Pevný internet Kabel Basic se slevou 41% (za 294,41 Kč / měs.)
  • Pevný internet Kabel Super se slevou 34% (za 395, 34 Kč / měs.)
  • Pevný internet Kabel 1000 Mb/s se slevou 45% (za 494,45 Kč / měs.)

nebo

  • Pevný internet 250 Mb/s se slevou 29% (za 496,29 Kč / měs.)
  • Pevný internet 500 Mb/s se slevou 26% (za 591,26 Kč / měs.)
  • Pevný internet 1000 Mb/s se slevou 23% (za 692,23 Kč / měs.)

V případě změny některého z tarifů na jiný tarif nebo deaktivace některého z tarifů se sleva automaticky deaktivuje a zákazník hradí cenu dle aktuálního ceníku, která je
v době změny v aktuální nabídce.

Zvýhodnění se nevztahuje na poplatky za pronájem modemu (platí pro aktivaci samostatného pevného internetu i při aktivaci v Kombinované nabídce), které činí:

A/ Poplatek 70 Kč za pronájem modemu u služeb: Pevný internet Kabel 250 Mb/s, Pevný internet Kabel 500 Mb/s.

B/ Poplatek 100 Kč za pronájem modemu je u služeb: Pevný internet Kabel 1 Gb/s, Pevný internet 1 Gb/s.

2.3 Nabídka „Dětský tarif“

Zákazník může využít nabídku až dvou zvýhodných tarifů pro své děti ve věku od 6 do 15 let. Podmínkou je mít na stejném zákaznickém účtu také minimálně dva tarify Neomezený Super nebo vyšší (samostatně nebo v Kombinované nabídce).

Dětský tarif se skládá z: Tarif Start s FUP 1GB, 130 minut na volání (s trvalou slevou 20%), neomezené SMS Fér (s trvalou slevou 100%) a 2GB zvětšení datového balíčku naplno (s trvalou slevou 100%). Cena tohoto tarifu je po odečtení všech slev 325,91 Kč / měs.

3. Společná ustanovení

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb společnosti Vodafone, podmínky služby Vodafone Pevný internet, podmínky příslušných mobilních tarifů, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách https://www.vodafone.cz/internet .

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a. s. (a její síť, produkty a služby), se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.

Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz , nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

V případě podezření na zneužití nabídky si Vodafone vyhrazuje právo neaktivovat službu na telefonním čísle či deaktivovat slevy. Na danou slevu nevzniká právní nárok.

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH a platí ke dni účinnosti těchto podmínek. V rámci této nabídky nabízíme slevu na Ceníkovou cenu; v případě změny Ceníku bude cena po slevě jiná.

Nabídka platí do 9.5. 2023.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 13.2. 2023