Jak můžu sledovat HBO Max přes SledováníTV.cz?

Přístup do služby HBO Max získáte také se službou Vodafone TV. Podívejte se na podrobnosti.

HBO GO k 8. březnu 2022 nahradila nová služba HBO Max. Přihlašovací údaje, cena ani jiné podmínky se k tomuto datu nemění. Jediné, co je potřeba z vaší strany udělat, je stáhnout si novou aplikaci HBO Max do vašeho zařízení (informace o podporovaných zařízeních najdete níže).

Jak se poprvé přihlásím, když už jsem používal HBO GO?

Po stažení aplikace vyberte ikonu profilu (silueta postavy) a zvolte "Přihlaste se ke svému účtu", na webu hbomax.com vyberte možnost Přihlásit se. Pro přihlášení využijte e-mail a heslo, kterým jste se přihlašovali do HBO GO. Při prvním přihlášení doplňte údaje ke svému profilu a dokončete nastavení podle instrukcí. Po prvním přihlášení se podívejte také do svého e-mailu, kde najdete e-mail s ověřovacím odkazem pro potvrzení platnosti vaší adresy.

Jak získám HBO Max přes službu Sledování TV?

Přihlaste se do Vodafone galerie.

Do prohlížeče v mobilu nebo PC zadejte adresu galerie.vodafone.cz.

Přejděte do sekce Služby a vyberte SledováníTV.cz.

Tady si můžete vybrat z několika tematických balíčků, včetně toho, který obsahuje kanály HBO a HBO Max.

Pokud si televizní balíček objednáváte poprvé, při objednávce se přihlásíte nebo zaregistrujete do služby Sledovanitv.cz.

Stačí postupovat podle pokynů ve Vodafone galerii. Balíček se každý měsíc obnovuje, dokud si ho ve Vodafone galerii nezrušíte.

Jakmile budete mít balíček aktivní a budete znát přihlašovací údaje do účtu u SledováníTV.cz, můžete si vytvořit účet u HBO Max.

Stačí postupovat podle nápovědy na této stránce od kroku "Registrace na HBO Max".

Registraci a propojení předplatného mám hotové, jak se do HBO Max přihlásím?

HBO Max můžete s jedním uživatelským účtem používat na libovolném množství zařízení s tím, že v jednu chvíli se můžete dívat na filmy a seriály nejvýše na 3 zařízeních zároveň. Můžete si vytvořit až 5 různých profilů, díky kterým může mít každý člen domácnosti vlastní seznamy oblíbených pořadů, rozkoukaných filmů a seriálů a další osobní přizpůsobení.

Na výběr máte spoustu možností, kde službu sledovat:

  1. HBO Max na počítači - jděte na www.hbomax.com, vyberte přihlásit se a pomocí svého e-mailu a hesla, který jste si nastavili pro účet u HBO Max, se přihlaste.
  2. HBO Max v mobilu nebo tabletu - aplikace je dostupná pro systém iOS a Android. Po spuštění se přes ikonu siluety dostanete na možnost přihlášení, kde použijete své přihlašovací údaje pro účet u HBO Max. E-mail a heslo jste si zvolili při registraci.
  3. HBO Max v televizi - aplikace je dostupná pro mnoho chytrých televizí. Můžete si ji stáhnout v menu s aplikacemi ve vaší chytré televizi. Po spuštění aplikace postupujte podle zobrazených pokynů, abyste se přihlásili a mohli HBO Max používat. Informace o podporovaných zařízeních najdete v nápovědě ke službě.

TIP: Chcete sledovat HBO Max ve svém mobilu nebo tabletu na cestách? Zapněte si Video Pass a přehrávání seriálů a filmů vám nebude brát data ze základního datového balíčku. HBO Max můžete sledovat v ČR a v zemích EU.

Máte otázky ke službě HBO Max?

Co když zapomenu své přihlašovací údaje?

Nedaří se mi provést platbu v Galerii, co může být důvodem?

Jak zruším obnovení televizního balíčku?