Jak můžu sledovat HBO Max přes SledováníTV.cz?

HBO Max přes SledováníTV.cz od 23. února 2023 není možné přes Vodafone galerii aktivovat. Stávající zákazníci mohou služby využívat i dál, dokud si objednaný balíček nezruší.

Informace na stránce slouží pro zákazníky, kteří už mají balíček HBO přes SledováníTV.cz předplacený.

Jak se do HBO Max přihlásím?

HBO Max můžete s jedním uživatelským účtem používat na libovolném množství zařízení s tím, že v jednu chvíli se můžete dívat na filmy a seriály nejvýše na 3 zařízeních zároveň. Můžete si vytvořit až 5 různých profilů, díky kterým může mít každý člen domácnosti vlastní seznamy oblíbených pořadů, rozkoukaných filmů a seriálů a další osobní přizpůsobení.

Na výběr máte spoustu možností, kde službu sledovat:

  1. HBO Max na počítači - jděte na www.hbomax.com, vyberte přihlásit se a pomocí svého e-mailu a hesla, který jste si nastavili pro účet u HBO Max, se přihlaste.
  2. HBO Max v mobilu nebo tabletu - aplikace je dostupná pro systém iOS a Android. Po spuštění se přes ikonu siluety dostanete na možnost přihlášení, kde použijete své přihlašovací údaje pro účet u HBO Max. E-mail a heslo jste si zvolili při registraci.
  3. HBO Max v televizi - aplikace je dostupná pro mnoho chytrých televizí. Můžete si ji stáhnout v menu s aplikacemi ve vaší chytré televizi. Po spuštění aplikace postupujte podle zobrazených pokynů, abyste se přihlásili a mohli HBO Max používat. Informace o podporovaných zařízeních najdete v nápovědě ke službě.

Máte otázky ke službě HBO Max?

Co když zapomenu své přihlašovací údaje?

Nedaří se mi provést platbu v Galerii, co může být důvodem?

Zkontrolujte prosím:

  1. Volací limit - musíte mít dostatečný prostor na to, aby proběhla platba za objednaný balíček
  2. FlexiStrop - v případě nízkého FlexiStropu se objednávka nepodaří
  3. Premium SMS - platba probíhá přes Premium SMS, které nesmíte mít zablokované

Jak zruším obnovení televizního balíčku?

Přihlaste se do Vodafone galerie.

Do prohlížeče v mobilu nebo PC zadejte adresu galerie.vodafone.cz.

Přejděte do sekce Moje galerie - Přehled.

V části Předplatné najdete všechna svá předplatné včetně televizního balíčku, datum obnovy a možnost zrušení obnovení balíčku. Pokud zadáte zrušení a rozmyslíte si to, můžete si tu prodloužení balíčku opět zapnout (pokud už neskončil).

Přehled předplatného

Mějte přehled o svých službách díky aplikaci Můj Vodafone