Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Odebírejte naše novinky e-mailem

Rádi vám budeme zasílat newsletter plný informací o novinkách, aktuálních nabídkách našich produktů a služeb a dalších propagačních akcích Vodafonu. Stačí doplnit níže uvedené informace a odeslat nám je.

Jste zákazníkem Vodafonu?


* Jaké nabídky vás zajímají?


Položky označené * jsou povinné.

Nejste-li naším zákazníkem a odešlete nám doplněné informace, souhlasíte se zasíláním našeho newsletteru, který je plný informací o novinkách, aktuálních nabídkách našich produktů a služeb a dalších propagačních akcích Vodafonu.

Jste-li naším zákazníkem a odešlete nám doplněné informace (včetně jména, příjmení a telefonního čísla), můžeme vám v newsletteru zasílat obchodní nabídky šité přímo na míru vám.

Vámi zaslané informace zpracováváme pouze po nezbytně nutnou dobu a to za účelem zasílání newsletteru. Zasílání newsletteru můžete kdykoliv zrušit odkazem, který naleznete v e-mailu se zaslaným newsletterem.