Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Sleva na HTC Desire při pořízení datového tarifu

Sleva ve výši 3000 Kč z dotované ceny u jednotlivých MMP (minimálního měsíčního plnění) pro telefon HTC Desire (dále jen „Sleva“) je určena všem firemním zákazníkům na vybraných nově otevřených prodejnách a na telefonním čísle 800777700. Nabídka se nevztahuje na zákazníky OneNet.

Slevu lze uplatnit při objednávce telefonu na telefonním čísle 800777700 a na těchto nově otevřených prodejnách:

 • Kralupy nad Vltavou, Tesco, Veltruská 815
 • Blansko, Rožmitálova 39/8
 • Vrchlabí, Krkonošská 153
 • Litomyšl, Smetanovo náměstí 81
 • Brandýs nad Labem, Masarykovo náměstí 33/14
 • Opava, Horní náměstí 22/3
 • Turnov, Hluboká 284
 • Břeclav, 17. listopadu 451/9
 • Orlová, Hypermarket Albert, Masarykova třída 1333
 • a v dalších nově otevíraných prodejnách uvedených na internetových stránkách www.vodafone.cz.

Sleva bude poskytnuta zákazníkům při koupi telefonu a splnění následujících podmínek:

 1. aktivace datového tarifu Internet v mobilu naplno (popřípadě Připojení na stálo),
 2. setrvání na datovém tarifu Internet v mobilu naplno (popřípadě Připojení na stálo) minimálně po dobu 6 měsíců od aktivace hlasového balíčku.

Tuto Nabídku nelze kombinovat s programem Vyzkoušej a kup, tzn. že pokud zákazník v době trvání Nabídky využije Vodafone Internet v mobilu naplno program Vyzkoušej a kup, nemá na poskytnutí Nabídky nárok a obráceně. Dále tuto Nabídku nelze kombinovat s nabídkou Solo při přechodu z předplacené karty na paušální tarif, s nabídkou Promo Solo natrvalo, s nabídkou Nabídka Program kamarádi na 2 roky zdarma a se slevami na datové tarify. Nabídka není kombinovatelná s jinými nabídkami snižujícími cenu dotovaného telefonu.

Nárok na tuto Nabídku nevznikne, pokud zákazník nesplní podmínky při koupi telefonu HTC Desire a zaniká, pokud zákazník poruší či nesplní v průběhu trvání nabídky některou z podmínek pro získání a trvání nabídky. Pokud zákazník v průběhu 6 měsíců od aktivace hlasového balíčku nedosáhne svého minimální měsíční plnění, je Vodafone oprávněn doúčtovat zákazníkovi rozdíl mezi jeho reálným a minimálním měsíčním plněním. Pokud dojde v průběhu 6 měsíců od aktivace datového tarifu k omezení nebo přerušení poskytování služeb nebo k ukončení smlouvy pro danou SIM kartu z důvodů na straně zákazníka, je zákazník povinen uhradit Vodafone rozdíl mezi celkovou výší úhrad za Vodafone služby čerpané v předmětných 6 měsících od aktivace tarifu a šestinásobku nastavené výše minimálního měsíčního plnění.

V případě změny, zrušení nebo deaktivaci datového tarifu v průběhu 6 měsíců od aktivace datového tarifu (s výjimkou přechodu na vyšší datový tarif), je Vodafone oprávněn doúčtovat zákazníkovi původní dotovanou cenu telefonu HTC Desire. Totéž platí v případě přechodu na předplacenou kartu a v případě ukončení smlouvy pro danou SIM kartu.

Zákazník může uplatnit Slevu po dobu trvání této nabídky maximálně na dva telefony HTC Desire.

Zákazník má možnost vrátit telefon v rámci 30 denní záruky spokojenosti poskytovanou společností Vodafone.

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb. Reklamační řád a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČO 25788001 (a její síť, produkty a služby).

Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Tato nabídka je platná do 30.6. 2011 nebo do vyprodání zásob.