Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Sleva na chytré telefony

 1. Dubnová nabídka slev na chytrý telefon (dále též jen „Nabídka“) je určena všem nefiremním a firemním zákazníkům, a to novým i stávajícím s nárokem na výměnu telefonu po dvou letech. Nabídka se nevztahuje na zákazníky OneNet a za firemní zákazníky s písemnou smlouvou.
 2. V rámci této nabídky jsou poskytovány dva typy slev:
  • Pro nefiremní zákazníky sleva 500 Kč z dotované ceny chytrého telefonu v případě aktivace tarifu Vodafone Internet v mobilu a sleva 1000 Kč z dotované ceny chytrého telefonu v případě aktivace Vodafone Internetu v mobilu naplno.
  • Pro firemní zákazníky bez smlouvy sleva 500 Kč z dotované ceny chytrého telefonu v případě aktivace tarifu Vodafone Internet v mobilu a sleva 2000 Kč z dotované ceny chytrého telefonu v případě aktivace Vodafone Internetu v mobilu naplno.
 3. Sleva bude poskytnuta zákazníkům při koupi telefonu a splnění následujících podmínek.
 4. Podmínkou pro získání a trvání Nabídky v délce její platnosti je:
  • aktivace/platnost balíčku Vodafone Internet v mobilu pro slevu 500 Kč nebo Vodafone Internet v mobilu naplno pro slevu 1000 Kč v případě nefiremního zákazníka nebo 2000 Kč v případě firemního zákazníka a jakéhokoliv placeného hlasového balíčku (alespoň 20 minut)
  • setrvání na datovém tarifu Vodafone Internet v mobilu nebo Vodafone Internet v mobilu naplno (popřípadě Připojení na stálo) a hlasovém balíčku minimálně po dobu 6 měsíců
  • noví zákazníci: pořízení SIM karty je nutné provést do 30.4.2011
 5. Nabídka je kombinovatelná s pořízením zvýhodněného telefonu. Slevu tedy zákazník dostane z dotované ceny až do minimální ceny telefonu 77 Kč pro nefiremní zákazníky a 7 Kč pro firemní zákazníky.
 6. Tuto Nabídku nelze kombinovat s programem Vyzkoušej a kup, tzn. že pokud nefiremní zákazník v době trvání Nabídky využije u datového tarifu Vodafone Internet v mobilu nebo Vodafone Internet v mobilu naplno program Vyzkoušej a kup od 1.4.2011 do 30.4.2011, nemá na poskytnutí Nabídky nárok a obráceně. Dále tuto Nabídku nelze kombinovat s nabídkou Solo při přechodu z předplacené karty na paušální tarif, s nabídkou Promo Solo natrvalo, s nabídkou Nabídka Program kamarádi na 2 roky zdarma a se slevami na datové tarify. Nabídka není kombinovatelná s jinými nabídkami snižujícími cenu dotovaného telefonu.
 7. Nárok na tuto Nabídku nevznikne, pokud zákazník nesplní podmínky při koupi chytrého telefonu a zaniká, pokud zákazník poruší v průběhu trvání nabídky některou z podmínek pro získání a trvání nabídky. Pokud zákazník v průběhu 6 měsíců poruší své minimální měsíční plnění, bude mu doúčtován rozdíl mezi jeho reálným a minimálním měsíčním plněním. Pokud si zákazník deaktivuje datový tarif, bude mu doúčtována cena telefonu do výše běžné dotované ceny.
 8. Nárok na tuto Nabídku zaniká také při přechodu na jiný datový tarif (s výjimkou vyššího), při zrušení datového tarifu, při přechodu na Vodafone kartu nebo při ukončení smlouvy.
 9. Zákazník má možnost vrátit telefon v rámci 30 denní záruky spokojenosti poskytovanou společností Vodafone.
 10. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 11. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
 12. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 13. Tato nabídka je platná od 1.4.2011 do 30.4. 2011.