Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Sleva 500Kč na chytré telefony

 1. Nabídka slevy na chytrý telefon (dále též jen „Nabídka“) je určena všem novým nefiremním a firemním zákazníkům bez písemné smlouvy s nárokem na pořízení telefonu za zvýhodněnou cenu.
 2. V rámci této nabídky je nefiremním zákazníkům a firemním zákazníkům bez písemné smlouvy poskytována sleva 500 Kč z dotované ceny telefonů vyznačených jako chytré telefony na panelu telefonů v prodejnách Vodafone (označených „Bez internetu ani ránu“)a v Čilichili v katalogu telefonů obrázkem stromečku.
 3. Sleva bude poskytnuta zákazníkům při koupi nové SIM karty, telefonu a splnění následujících podmínek.
 4. Podmínkou pro získání a trvání Nabídky v délce její platnosti je:
  • aktivace/platnost balíčku Internet v mobilu a jakéhokoliv dalšího balíčku Tarifů na míru
  • minimální měsíční plnění ve výši 287 Kč včetně DPH každý měsíc, a to minimálně po dobu 6 měsíců (viz podmínky pro nabídku dotovaného telefonu).
  • aktivaci SIM karty je nutné provést do 31.12.2010
 5. Nabídka je kombinovatelná s pořízením zvýhodněného telefonu. Slevu tedy zákazník dostane z dotované ceny až do minimální ceny telefonu 77 Kč pro nefiremní zákazníky a 7 Kč pro firemní zákazníky.
 6. Tuto Nabídku nelze kombinovat s programem Vyzkoušej a kup, tzn. že pokud nefiremní zákazník v době trvání Nabídky využije u datového tarifu Vodafone Internet v mobilu naplno program Vyzkoušej a kup od 1.11.2010.do 31.12.2010, nemá na poskytnutí Nabídky nárok a obráceně. Dále tuto Nabídku nelze kombinovat s nabídkou Solo při přechodu z předplacené karty na paušální tarif, s nabídkou Promo Solo natrvalo a s nabídkou Nabídka Program kamarádi na 2 roky zdarma. Nabídka není u firemních zákazníků se smlouvou kombinovatelná VPN firmou neomezeně, která je odečítáná nad rámec dotované ceny.
 7. Nárok na tuto Nabídku nevznikne, pokud zákazník nesplní podmínky při koupi chytrého telefonu a zaniká, pokud zákazník poruší v průběhu trvání nabídky některou z podmínek pro získání a trvání nabídky.
 8. Nárok na tuto Nabídku zaniká také při přechodu na jiný datový tarif (s výjimkou Internetu v mobilu naplno a Připojení na stálo), při zrušení datového tarifu Internet v mobilu, při přechodu na Vodafone kartu nebo při ukončení smlouvy.
 9. Zákazník má možnost vrátit telefon v rámci 30 denní záruky spokojenosti poskytovanou společností Vodafone.
 10. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 11. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
 12. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 13. Tato nabídka je platná od 20.11.2010 do 31. 12. 2010.