Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Sleva až 2 000 Kč na LTE telefony a tablety

 1. Nabídka „Sleva na LTE telefony a tablety“ dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu a Podmínek služby Vodafone Splátky  (dále jen Nabídka) je určena novým a i stávajícím zákazníkům Vodafone.
 2. Nárok na slevu vzniká pouze při uzavření nebo prodloužení smlouvy o poskytování zvýhodněných podmínek na 24 měsíců se závazkem Minimálního měsíčního plnění se zvýhodněním a jen při současném pořízení zařízení na splátky (dle Podmínek služby Vodafone splátky) nebo za standardní cenu..
 3. Výše slevy je závislá na výši Minimálního měsíčního plnění uzavírané nebo prodlužované smlouvy dle následující tabulky:

  Minimální měsíční plnění

  Výše slevy

  249 – 490

  500 Kč

  690

  1 000 Kč

  990 a více

  2 000 Kč

 4. Při prodloužení stávající smlouvy je podmínkou udržení, případně zvýšení, sjednané výše Minimálního měsíčního plnění.
 5. Při využití nabídky získá zákazník dodatečnou slevu na cenu telefonu zakoupeného na splátky tak, že počáteční platba se sníží o výši slevy, nebo je možné slevu uplatnit na standardní cenu telefonu.
 6. Slevu může zákazník získat jen na telefonním čísle, ohledně kterého byla uzavřena smlouva se závazkem Minimálního měsíčního plnění na dobu 24 měsíců.
 7. Sleva neplatí při koupi telefonu s předplacenou kartou nebo při koupi telefonu bez závazku Minimálního měsíčního plnění.
 8. Tato nabídka neplatí pro zákazníky OneNet a nelze ji uplatnit u SIM karet zařazených pod písemnou smlouvu (s výjimkou smlouvy uzavřené dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu).
 9.  Vodafone je oprávněn požadovat zvýšenou jistinu ve výši až 10 000 Kč.
 10. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb, Podmínky služby Vodafone splátky a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 11. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001 (a její síť, produkty a služby).
 12.  Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení nebo zveřejnění aktuálního znění na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 13. Tato nabídka je platná od 1. 2. 2016 a nahrazuje podmínky akce Sleva na vybrané LTE telefony z 18. 12. 2015 a platí do odvolání. Společnost Vodafone si vyhrazuje právo dané podmínky změnit.

Vytisknout