Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky získání služby Zvětšení datového balíčku zdarma v eShopu na 12 měsíců

 1. Nabídku „Zvětšení datového balíčku na 12 měsíců zdarma“ může využít nefiremní nebo firemní zákazník (neplatí pro zákazníky Onenet a zákazníky s rámcovou smlouvou), který navštíví webové stránky Vodafone eShop, prostřednictvím kterých si v období od 1.12. do 18.1. koupí jeden s vybraných tarifů zároveň s LTE zařízením (telefonem, tabletem nebo modemem).
 2. Nabídka platí pro nové i stávající zákazníky s nákupem nové SIM a pro stávající zákazníky Vodafonu ke stávající SIM, kteří si na této SIM jeden z vybraných tarifů zároveň s nákupem zařízení aktivují, a tím na tomto čísle uzavřou novou smlouvu nebo prodlouží tu stávající na dva roky od zpracování objednávky.
 3. Při prodlužování smlouvy je možné nabídku využít jen v případě, že zákazníkovi do jejího konce zbývá méně než 10 měsíců.
 4. Při splnění podmínek této nabídky získá zákazník Zvětšení datového balíčku každý měsíc (po dobu 12 měsíců) o:
  a) 250 MB při nákupu tarifů Smart 100 a Smart 250 (a jejich business verze)
  b) 1 GB při nákupu tarifů Red LTE, Red LTE Super, Red LTE Premium (a jejich business verze) a dále tarifů Tarif 26, Mobilní připojení 4 GB, Mobilní připojení 10 GB, Red data+ 4 GB a Red data+ 10 GB.
 5. Zákazník o nabídku nenávratně přichází v případě, že si po aktivaci nabídky změní tarif, případně službu Zvětšení datového balíčku deaktivuje.
 6. Nabídku získá zákazník pouze při koupi tarifu zároveň se zařízením prostřednictvím stránky Vodafone eShop.
 7. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, Podmínky služby Vodafone splátky, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 8. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).
 9. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 10. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 1.12. 2016. Tyto podmínky byly zveřejněny 1.12. 2016.

Vytisknout