Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky společnosti Vodafone k Nabídce na podporu malých a středních podnikatelů platné do 1.6.2020

Tato nabídka je platná ode dne 7. 5. 2020 až do jejího odvolání. Uvedené ceny jsou vč. DPH.

PRO KOHO JSME AKCI PŘIPRAVILI:

Nabídka platí pro všechny nové firemní zákazníky i stávající firemní zákazníky se smlouvou s minimálním měsíčním plněním. Nabídka neplatí pro služby Vodafone OneNet.

CO V RÁMCI TÉTO AKCE ZÍSKTE ZA NABÍDKY:

  • Nabídka Vodafone Cloud Pass zdarma platí po dobu 6 měsíců od aktivace, poté bude služba účtována dle ceníku. Užívání nabídky lze kdykoliv ukončit.
  • Nabídka CyberWall zdarma platí po dobu 3 měsíců od aktivace, poté bude služba účtována dle ceníku. Užívání nabídky lze kdykoliv ukončit.
  • Nabídka Virtuální pevná linka (Pevné telefonní číslo – přesměrování na mobil) zdarma platí 6 měsíců od aktivace, poté bude služba účtována dle ceníku. Užívání nabídky lze kdykoliv ukončit.
  • Nabídka testovací licence Microsoft Office 365 Business Essentials (od 1.6. 2020 dojde k plánované změně názvu plánu na Microsoft 365 Business Basic) zdarma platí se závazkem na minimálně 12 měsíců, přičemž na prvních 6 měsíců je poskytnuta 100% sleva a dalších 6 a více měsíců je zpoplatněno částkou 143,99 Kč/měsíc. Službu nelze zrušit dříve než za 12 měsíců od aktivace – v takovém případě bychom poplatek do 12. měsíce doúčtovali. Nabídka je platná do 30.6.2020 nebo do odvolání.
  • Nabídka ePokladna zdarma do znovuzavedení zákonné povinnosti elektronické evidence tržeb platí pro služby nově aktivované od 1. 3. 2020.
  • Nabídka tiskárna RONGTA RPP 200 za 335 Kč platí do vyčerpání zásob.
  • Nabídka navýšených slev na zařízení o 500 Kč platí při splnění všech stávajících podmínek pro přidělení slevy.
  • Nabídka vyšší rychlosti za cenu nižší platí pouze pro služby na hybridní opticko-koaxiální konektivitě (UPC internet) a s ohledem na limitované kapacity sítě není toto navýšení rychlosti garantováno. Po 6 měsících bude rychlost upravena na původní úroveň.
  • Nabídka Neomezený tarif za 799 Kč bez podmínky aktivace pevného internetu platí 3 měsíce. Tuto podmínku by měl zákazník splnit do konce toho období. Pokud tak neučiní, může být tento tarif převeden na tarif Business Red Super s 20 GB za cenu dle ceníku.

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí příslušné obchodní podmínky, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2,155 00 Praha 5, IČ: 25788001.

Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky těchto nabídek, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz  nebude-li výslovně uveden termín pozdější.