Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky slevy na nákup telefonu na splátky v eShopu - platné do 24.7.2014

 1. Nabídku slevy na telefon na splátky může využít  zákazník, který navštíví webovou stránku Vodafone eShop, prostřednictvím které si v období od 25.3. 2014 do 30.6. 2014 objedná některý z vybraných telefonů na splátky, dle Podmínek služby Vodafone splátky, a zároveň si nově sjednají minimální měsíční plnění na dobu 24 měsíců.
 2. Pro uplatnění slevy je potřeba zadat slevový kupón, který bude uveden v Internetové samoobsluze.
 3. Při splnění podmínek této nabídky získá zákazník slevu až 3000 Kč. Sleva se u jednotlivých telefonů liší a je vždy uvedena u konkrétního telefonu na stránce Vodafone eShop. Podmínkou získání slevy je uhrazení minimálně 977,- Kč při pořízení telefonu (jako první platba kupní ceny telefonu).
 4. Zákazník, který již má sjednaný závazek minimálního měsíčního plnění, může slevy využít pouze v případě, že si objednává další tarif se závazkem.
 5. Zákazník o slevu nenávratně přichází v případě, pokud přestane splňovat podmínky pro získání telefonu na splátky, tedy zejména pokud bude na příslušném telefonním čísle (ke kterému si zákazník telefon na splátky pořídil) ukončen závazek čerpání služeb ve sjednané minimální měsíční částce před uplynutím doby 24 měsíců, nebo pokud dojde k ukončení poskytování služeb na příslušné SIM kartě (telefonním čísle).
 6. Sleva na vybrané mobilní telefony není  kombinovatelná s jinými slevami poskytovanými na cenu telefonů.
 7. Slevu na telefon na splátky lze u jednoho telefonního čísla využít jen jednou za 24 měsíců.
 8. Slevu získá zákazník pouze při koupi mobilního telefonu na splátky prostřednictvím stránky Vodafone eShop.
 9. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, Podmínky služby Vodafone splátky, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 10. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).
 11. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 12. Nabídka je časově omezená a platí do 30.6. 2014.
 13. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 25.3. 2014. Tyto podmínky byly zveřejněny 31.3 .2014.

Vytisknout