Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky promoakce “Surfování po http://m.idnes.cz s Vodafone Opera Mini na měsíc zdarma

  1. Každý zákazník s měsíčním datovým tarifem od Vodafonu, který používá prohlížeč Vodafone Opera Mini na svém mobilním telefonu má nyní surfování na území České republiky na mobilní verzi http://m.idnes.cz zdarma.
  2. Na promoakci “Surfování po http://m.idnes.cz s Vodafone Opera Mini na měsíc zdarma“ (dále jen „Promoakce“) má nárok každý zákazník s měsíčním datovým tarifem od Vodafonu, který použije v období od 14. 10. 2011 do 14. 11. 2011 prohlížeč Vodafone Opera Mini a přistoupí na mobilní verzi internetových stránek http://m.idnes.cz.
  3. Podmínkou získání Promoakce je aktivní datový tarif (denní nebo měsíční) u Vodafone a instalovaný prohlížeč Vodafone Opera Mini v telefonu.
  4. Promoakce je platná pouze pro surfování pomocí prohlížeče. Vodafone Opera Mini na mobilní verzi stránek http://m.idnes.cz. Načítání jiných stránek je standardně zpoplatněno dle příslušného datového tarifu zákazníka v Ceníku.
  5. Zákazníkům, kteří mají aktivní měsíční datový tarif od Vodafonu (jako například Vodafone Internet v mobilu, Student Internet, Vodafone Internet v mobilu naplno, Připojení na dlouho, Připojení na stálo), nebudou spotřebovaná data v rámci této Promoakce započítána do měsíčního limitu FUP.
  6. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
  7. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).
  8. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této promoakce , s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  9. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 14. 10. 2011.