Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky promo akce „Data zdarma v aplikaci Můj Vodafone“ (dále jen „dárek“) k datovým Balíčkům k předplaceným kartám Vodafonu

Zákazník získá možnost si aktivovat na každé období platnosti balíčku ke kartě navíc jako dárek porci dat.

 1. Dárek zákazník získá k těmto Balíčkům k předplaceným kartám:
  • Balíček ke kartě/FIX: 500 MB a SMS v síti neomezeně – 100 MB dat navíc
  • Balíček ke kartě/FIX: 1,2 GB a SMS v síti neomezeně, 3 GB a SMS v síti neomezeně a Komplet v síti – 500 MB dat navíc
  • Balíček ke kartě/FIX: Komplet do všech síti - 2 GB dat navíc
 2. Dárek si zákazník může vyzvednout pouze v aplikaci Můj Vodafone v sekci Moje nabídky
 3. Dárek bude v aplikaci dostupný pro aktivaci nejdříve za 48 hodin od aktivace tarifu.
 4. Dárek bude možné využívat nejpozději 24 hodin od jeho aktivace.
 5. Pokud chce zákazník dárek využívat při každé nové obnově balíčku, musí si dárek každé nové období platnosti balíčku v aplikaci Můj Vodafone aktivovat.
 6. Pokud zákazník svůj Balíček ke kartě změní, ztrácí nárok na dárek a dárek v podobě balíčku dat je deaktivován nejpozději k půlnoci dne zrušení tarifu.
 7. Společnost Vodafone si vyhrazuje právo v případě podezření na zneužívání služeb vystavit mimořádné Vyúčtování před skončením zúčtovacího období.
 8. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, podmínky předplacené „Karty pro partu“, Podmínky poskytování datových služeb, podmínky FUP, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 9. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
 10. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 11. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 1. 2. 2018 a nahrazují podmínky ze dne 28.8.2017

Vytisknout