Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky Vodafone Music Pass se 100% slevou na 3 měsíce

Pro koho jsme Nabídku připravili

 1. Nabídku „Vodafone Music Pass se 100 % slevou na 3 měsíce“ (dále jen „Nabídka“) může využít zákazník, který si pořídí předplacenou kartu „Datuj“ (s Balíčkem ke kartě FIX – 1,2 GB a SMS v síti neomezeně).
 2. Pro využití Nabídky je nutné mít aktivní Balíček ke kartě FIX s datovým objemem. Na první měsíc je v ceně karty Balíček ke kartě FIX – 1,2 GB a SMS v síti neomezeně, poté jej lze obnovit za standardní cenu či si aktivovat jiný.
 3. Se službou Vodafone Music Pass přehrávání hudby prostřednictvím aplikací Deezer, Apple Music, Tidal, MusicJet, Evropa 2, Frekvence 1, Youradio, Pigy, Spotify Music, iRádio, Rádiotéka a Radio Wave nebude spotřebovávat žádná data.

Kde si Nabídku pořídíte

 1. Předplacenou kartu „Datuj“ s Vodafone Music Pass si pořídíte na prodejních místech označených logem Vodafone (GECO, HDS Relay, dále ve vybraných trafikách, čerpacích stanicích, večerkách a prodejnách potravin).
 2. Vodafone Music Pass se 100 % slevou je nutné aktivovat na speciální webové stránce, na kterou se dostanete skrze promo banner v aplikaci Můj Vodafone.

Jak se Nabídka chová

 1. Pokud již využíváte placenou verzi Vodafone Music Pass a chcete využít této Nabídky, je nutné nejdříve placenou měsíční verzi zrušit.
 2. Službu Vodafone Music Pass se 100 % slevou můžete využívat po dobu 3 následujících kalendářních měsíců. Vždy záleží na datu aktivace Nabídky.
 3. Pro lepší představu uvádíme příklad: Pokud si zákazník s předplacenou kartou službu aktivuje 10. 3. 2019, bude ji moci využívat se 100 % slevou od 10. 3. 2019 do 30. 6. 2019 (tedy do konce současného a poté ve 3 následujících kalendářních měsících). Pokud si zákazník službu nezruší, bude mu následně, tedy od 1. 7. 2019 účtována za 99 Kč měsíčně (k tomu je nutné mít dostatečný kredit).
 4. V rámci Nabídky můžete navíc získat dárek – rozdvojku na sluchátka. Dárek dostanete při pořízení Nabídky na prodejních místech předplacených karet Vodafone označených logem (GECO, HDS Relay, dále ve vybraných trafikách, čerpacích stanicích, večerkách a prodejnách potravin). Dárek bude k dostání pouze do vyčerpání zásob v rámci daného prodejního místa.

Kde si Nabídku zrušíte

 1. Aktivní Vodafone Music Pass bude po uplynutí 3 celých kalendářních měsíců, kdy byl se 100 % slevou, následně účtován za 99 Kč měsíčně.
 2. Nabídku je možné kdykoli deaktivovat, a to v aplikaci či v internetové samoobsluze Můj Vodafone.
 3. Více informací o službě Vodafone Music Pass najdete v podmínkách služby.

Společná ustanovení

 1. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, podmínky služeb, podmínky Vodafone Pass, platný ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách vodafone.cz.
 2. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.
 3. Vyhrazujeme si právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto podmínky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 1. 5. 2019.

Vytisknout