Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky USB modem za 7 Kč

 1. Nabídka Vodafonu USB modem za 7 Kč (dále jen „Nabídka“) zahrnuje možnost získat USB modem Vodafone Mobile Connect flash za 7 Kč včetně DPH (dále jen „zvýhodněná nabídka“).
 2. Nabídku mohou získat všichni firemní zákazníci Vodafonu (tj. podnikatelé dle platných právních předpisů).
 3. Nárok na zvýhodněnou nabídku získá firemní zákazník v případě, že si v období od 1.2.2010 objedná datový tarif Připojení na stálo a novou SIM kartu s jakýmkoli aktuálně nabízeným tarifem (včetně tarifu Odepiš). Objednávku je nutné učinit prostřednictvím zákaznické linky Vodafonu na tel. č. 800 77 77 00 nebo v jakékoli provozovně Vodafonu s výjimkou Vodafone turné a Vodafone na cestách.
 4. Nárok na zvýhodněnou nabídku získá firemní zákazník dále v případě, že si v období od 1.2.2010 objedná datový tarif Připojení na stálo ke své stávající SIM kartě s libovolným tarifem.. Objednávku je nutné učinit prostřednictvím zákaznické linky Vodafonu na tel. č. 800 77 77 00.
 5. Nárok na zvýhodněnou nabídku musí firemní zákazník uplatnit současně s učiněním objednávky. V opačném případě zákazník ztrácí na zvýhodněnou nabídku (USB modem za 7 Kč) nárok.
 6. Podmínkou pro získání zvýhodněné nabídky je, že firemní zákazník nemá v době učinění objednávky na svém zákaznickém účtu aktivní ani jeden z datových tarifů Připojení na stálo nebo Připojení na dlouho.
 7. Každý firemní zákazník má za celou dobu trvání Nabídky nárok nejvýše na 4 zvýhodněné nabídky (USB modem za 7 Kč). Podmínkou zvýhodněné ceny USB modemu je pořízení a závazek řádného užívání datového tarifu Připojení na stálo po dobu alespoň 6 měsíců.
 8. Nabídka Vodafonu USB modem za 7 Kč v případě pořízení k nové SIM kartě se dále řídí Podmínkami koupě zařízení za zvýhodněnou cenu, kompletní znění těchto podmínek naleznete zde.
 9. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 10. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).
 11. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 1.2.2010.
 12. Nabídka platí do 31. 12. 2010 nebo do vyprodání zásob.

Vytisknout