Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky „Telefony a tablety pro věrné“

 1. Nabídka „Balíčky s telefonem nebo jiným zařízením“ dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu a Podmínek služby Vodafone Splátky  (dále jen Nabídka) je určena zákazníkům Vodafone, kteří splňují podmínky uvedené níže.
 2. Nabídka je určena pro zákazníky, kteří splňují následující podmínky:
  1. Jsou paušálními zákazníky společnosti Vodafone po dobu minimálně 6 měsíců a zároveň nebyli na žádném čísle v posledních 3 měsících v prodlení s platbou za poskytnuté služby
  2. Jejichž průměrná měsíční útrata za celý zákaznický účet činí minimálně 50 Kč vč. DPH
 3. Podmínkou získání slevy je uzavření nové smlouvy o poskytování zvýhodněných podmínek na tarif se závazkem na 24 měsíců a určeným Minimálním měsíčním plněním a současně s uzavřením smlouvy na daný telefon či tablet na splátky na určený počet měsíců (dle Podmínek služby Vodafone splátky).
 4. Při využití nabídky zákazník získá dodatečnou slevu na cenu telefonu nebo tabletu zakoupeného na splátky tak, že počáteční platba se sníží na uvedenou hodnotu.
 5. Sleva je platná pouze na telefony a tablety označené v aktuální nabídce, a je možné ji získat pouze v určené variantě splátek. Doporučujeme telefon či tablet pořizovat k vybranému tarifu z aktuálního portfolia.
 6. Slevu může zákazník získat jen na telefonním čísle, ohledně kterého byla uzavřena smlouva se závazkem Minimálního měsíčního plnění na dobu 24 měsíců.
 7. Nabídku zákazník může na jednom telefonním čísle využít maximálně jednou za 12 měsíců.
 8. V případě uplatnění záruky spokojenosti na tarif je zákazník povinen uplatnit tuto záruku i telefon či tablet získaný.
 9. Sleva neplatí při koupi telefonu s předplacenou kartou, koupi telefonu bez využití Vodafone splátek a při koupi telefonu bez závazku minimálního měsíčního plnění (MSL).
 10. Tato nabídka neplatí pro zákazníky OneNet a nelze ji uplatnit u SIM karet zařazených pod písemnou smlouvu (s výjimkou smlouvy uzavřené dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu).
 11. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001 (a její síť, produkty a služby).
 12. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení nebo zveřejnění aktuálního znění na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 13. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne  21. 8. 2017 a nahrazují podmínky ze dne 3. 8. 2016.

Vytisknout