Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky „Tarify Vodafone + usetreno.cz“

 1. Tyto podmínky upravují nabídku „Tarify Vodafone + usetreno.cz“ (dále jen „Nabídka“), kterou může využít každý, kdo v období od 28.7.2014 do 31.3.2015  uzavře se společností Vodafone Czech Republic a.s. (dále jen „Vodafone“) písemnou smlouvu o poskytování služeb elektronických komunikací, resp. smlouvu o poskytování zvýhodněných podmínek (dále jen „Vodafone smlouva“) se závazkem minimálního měsíčního plnění na dobu 24 měsíců, a splní níže uvedené podmínky pro její získání.
 2. Podmínkou pro získání Nabídky je předběžná nezávazná cenová kalkulace nabízených služeb a poskytnutí kontaktních údajů serveru usetreno.cz.
 3. Každý, kdo splní podmínky Nabídky a aktivuje si některý z tarifů uvedených níže prostřednictvím serveru usetreno.cz, získá:
  • 50% slevu na Fér tarif 599 (+50 min. do všech sítí v ČR) při sjednaném minimálním měsíčním plnění ve výši 249 Kč;
  • 50% slevu na Fér tarif 799 (+100 min. do všech sítí v ČR) při sjednaném minimálním měsíčním plnění ve výši 249 Kč;
  • 38% slevu na Fér tarif 799 (+300 min. do všech sítí v ČR) při sjednaném minimálním měsíčním plnění ve výši 490 Kč;
  • 50% slevu na datový tarif Mobilní připojení 4GB při sjednaném minimálním měsíčním plnění ve výši 249 Kč; nebo
  • 50% slevu na datový tarif Mobilní připojení 10GB při sjednaném minimálním měsíčním plnění ve výši 490 Kč.

  a to po dobu trvání Vodafone smlouvy na dobu určitou (tzn. po dobu trvání závazku).

 4. Na tuto Nabídku se nevztahuje Třicetidenní záruka spokojenosti, tzn. pokud zákazník využije tuto Nabídku při uzavření Vodafone smlouvy, nemůže u této Vodafone smlouvy využít nabídku Třicetidenní záruky spokojenosti.
 5. Maximální počet SIM karet s některým z Tarifů z výše uvedené nabídky je pro jednoho Zákazníka omezen na 5 ks SIM karet.
 6. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací společnosti Vodafone, Podmínky služeb a zboží za zvýhodněnou cenu, podmínky příslušných tarifů, aktuální Ceník a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 7. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).
 8. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 9. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 28.7.2014. Nabídka platí do 31.3.2015.

Vytisknout