Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky “Speciální edice předplacené karty s My Country nebo MY EU na půl roku zdarma“ platné do 31.3. 2013

  1. Na „Speciální edice předplacené karty s My Country nebo MY EU na půl roku zdarma“ (dále jen „Balíček“) má nárok každý zákazník, který si Balíček zakoupí v období od 1.4.2012 do vyčerpání zásob na většině Vodafone prodejnách, Vodafone eShopu nebo u některého z partnerů. Partneři, u kterých lze Balíček zakoupit jsou společnosti Tesco Stores ČR a.s., VALMONT CR, spol. s r.o., ppm europe a.s., TELCOM partner s.r.o., Česká pošta, s.p., GECO TABAK, a. s, GLOBUS ČR, k.s., MOBIL POHOTOVOST GSM s.r.o., MAKRO Cash&Carry ČR s.r.o., HDS Retail Czech Republic, a.s., PEAL a.s. a CeWe Color, a. s. (dále jako „Partneři“).
  2. Cena balíčku je 200 Kč, příp. 500 Kč a jeho aktivací získá zákazník předplacenou Kartu do sítě (Divokou kartu), přednabitý kredit ve výši 200 Kč, příp. 500 Kč a službu My Country nebo MY EU, za kterou mu po dobu 6 měsíců od aktivace příslušné SIM karty nebude účtován měsíční poplatek za danou službu. Po uplynutí 6. měsíce od aktivace SIM karty bude již poplatek za službu účtován dle platného Ceníku.
  3. Služba My Country umožňuje za měsíční poplatek volat výhodněji do jedné z nabízených zemí. Služba My EU umožňuje za měsíční poplatek volat do 26 evropských zemí za 4,03 Kč za minutu. Aktuální seznam všech zemí a jejich minutové sazby lze nalézt na www.vodafone.cz.
  4. Koupí tohoto Balíčku dává zákazník automaticky svůj souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vodafone Czech Republic a.s. dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a dalších právních předpisů, to vše ve smyslu Všeobecných podmínek pro poskytování služeb elektronických komunikací. Více informací na www.vodafone.cz
  5. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb, podmínky služby My Country a MY EU a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
  6. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).
  7. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  8. Tato nabídka je platná do vyčerpání zásob. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 1.4.2012.

Vytisknout