Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Podmínky nabídky: Slevový kupon - 25% sleva z Připojení na stálo na 24 měsíců

  1. Nabídka na slevu 25% z Připojení na stálo na 24 měsíců, po předložení slevového kuponu na nákup „Balíčku Kombo modem a 25% sleva na 2 roky na datový tarif“ za 1477,- Kč (cena včetně Jistiny ve výši 500,- Kč) nebo na nákup „Balíčku USB modem a 25% sleva na 2 roky na datový tarif“ za 507,- Kč (cena včetně Jistiny ve výši 500,- Kč) dále jen „Nabídka”.
  2. Nabídka je dostupná na prodejnách společnosti Vodafone Czech Republic a.s., nebo na čísle 800 777 777.
  3. Slevový kupon zákazník získává při zakoupení Started Kit ,,SK“ (slevový kupón se nachází u telefonu), při zakoupení nového počítače, netbooku či notebooku od IT výrobce či distributora, kteří s Vodafone Czech Republic a.s. uzavřeli smlouvu o spolupráci na distribuci slevových kuponů výše uvedené Nabídky, nebo jej může nalézt ve vybraných tiskovinách, kde budou distribuovány na základě smlouvy o spolupráci na distribuci slevových kuponů výše uvedené Nabídky.
  4. Nabídku je možné uplatnit pouze jednou na každé telefonní číslo (SIM kartu), tzn. pokud je poskytování Nabídky v průběhu doby trvání Nabídky z jakéhokoli důvodu ukončeno, není již možné tuto Nabídku aktivovat znovu.
  5. Nárok na tuto Nabídku zaniká při přechodu na jiný datový tarif, při zrušení datového tarifu Připojení na stálo, při přechodu na Vodafone kartu či se změnou platební metody na předplacenou, při převodu SIM karty (telefonního čísla) s Nabídkou na jiného zákazníka, při sloučení nebo rozdělení zákaznického účtu nebo při ukončení smlouvy.
  6. Tuto Nabídku nelze kombinovat s právě aktivním programem Vyzkoušej a kup, tzn. že pokud zákazník v době trvání Nabídky využije u datového tarifu Připojení na stálo program Vyzkoušej a kup, tak nemá na poskytnutí Nabídky nárok a obráceně.
  7. Pokud tyto podmínky nestanoví jinak, použijí se Podmínky nabídky „Mobilní Broadband – Balíčky vše v jednom“, Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
  8. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
  9. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  10. Tato nabídka je platná pro nefiremní zákazníky a firemní zákazníky bez písemné smlouvy od 1.4.2011 do 30.9.2011.