Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky "Sleva na zařízení 1000 Kč pro firemní zákazníky při pořízení nové SIM karty s tarifem z řady Red LTE"

 1. Nabídka „Sleva na zařízení 1000 Kč pro firemní zákazníky při pořízení nové SIM karty s tarifem z řady Red LTE“ dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu a Podmínek služby Vodafone Splátky (dále jen Nabídka) je určena zákazníkům Vodafone, kteří splňují podmínky uvedené níže.
 2. Nabídku mohou využít pouze firemní zákazníci Vodafonu.
 3. Slevu je možné použít na telefon nebo tablet podporující LTE 900.
 4. Výše slevy je 1000 Kč a je podmíněna pořízením nové SIM karty s tarifem Business Red LTE, Business Red LTE super nebo Business Red LTE premium a současném zakoupení telefonu nebo tabletu.
 5. Slevu je možné uplatnit pouze při nákupu v prodejnách Vodafonu.
 6. Nárok na slevu vzniká pouze při uzavření nové smlouvy o poskytování zvýhodněných podmínek se závazkem k Minimálnímu měsíčnímu plnění se zvýhodněním.
 7. Při využití nabídky získá zákazník dodatečnou slevu na cenu telefonu nebo jiného zařízení zakoupeného na splátky tak, že počáteční platba se sníží na hodnotu od 1 Kč (vč. DPH).
 8. Slevu může zákazník získat jen na telefonním čísle, ohledně kterého byla uzavřena smlouva se závazkem Minimálního měsíčního plnění na dobu 24 měsíců.
 9. Sleva neplatí při koupi telefonu s předplacenou kartou a při koupi telefonu bez závazku Minimálního měsíčního plnění (MSL).
 10. Tato nabídka neplatí pro zákazníky OneNet a nelze ji uplatnit u SIM karet zařazených pod písemnou smlouvu (s výjimkou smlouvy uzavřené dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu).
 11. Vodafone je oprávněn požadovat zvýšenou jistinu ve výši až 10 000 Kč.
 12. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb, Podmínky služby Vodafone splátky a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 13. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001 (a její síť, produkty a služby).
 14. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb, podmínky poskytování datových služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 15. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČO 25788001 (a její síť, produkty a služby).
 16. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 17. Tato nabídka je platná od 30. 10. 2015. Společnost Vodafone si vyhrazuje právo dané podmínky změnit. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 30. 10. 2015.

Vytisknout